S přibližně 450 pobočkami, které představují cca 15% všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr. Max největší lékárenskou sítí v ČR. V každé zemi, kde působíme, se Dr.Max věnuje zlepšování úrovně dostupné zdravotní péče, zajištěním přístupu k širokému sortimentu léků a lékárenských služeb. Lékárny jsou v současné době přítomny v šesti zemích (Česká republika, Slovensko, Polsko, Rumunsko, Srbsko a Itálie).

Hledáme brigádníky do e-shopu Dr.Maxe

Jaká práce na Tebe čeká?

Pomůžeš nám na všech odděleních - lepení krabiček, balení a vychystávání objednávek. Zkrátka tě využijeme tam, kde bude zrovna potřeba.

Jak si Tě představujeme?

Jsi dochvilný/á, zodpovědný/á, flexibilní a fyzicky zdatný/á. Hledáš brigádu na dlouhodou spolupráci a nevadí Ti odpracovat minimálně 80 hodin za měsíc.

Bez čeho se u nás neobejdeš?

Bez čistého resjtříku trestu.

Jaká odměna na Tebe čeká?

120,- Kč/hod.

Na Tvůj životopis se těšíme - napíšeme či zavoláme všem uchazečům. Vybrané kandidáty pozveme na úvodní pohovor a provedeme po skladě.

O firmě

Dr.Max

Lékárny Dr.Max provozuje v ČR společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING vlastněná investiční skupinou Penta Investments. Dr.Max je synonymem pro nejdostupnější lékárenskou péči v ČR. Kořeny naší sítě sahají až do 90. let, kdy tvůrci toho, co se později stalo základem Dr.Max, otevřeli vůbec první soukromou lékárnu po pádu železné opony u nás. Možnost dát pacientovi na výběr je i dnes součástí firemního DNA.

Informace o pozici

Společnost
Dr.Max
Adresa
Košuličova 148/13, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Farmacie, Řidič, Dělník, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.


Dr.Max, Kristýna Hrdinová
703 822 871