Dr.Max/ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. přijme do svého týmu novou kolegyni nebo kolegu s praxí farmaceutického reprezentanta či obchodního zástupce z oblasti kosmetiky na pozici Manažer dermo programu. Oblast působení v rámci celé ČR.

Náplň práce

  • přímý kontakt na francouzského výrobce – odborná školení a materiály
  • jednání s předními zdravotnickými profesionály v oboru dermatologie na většině území ČR (Praha, sev./vých. Čechy, Morava)
  • obchodní podpora lékáren Dr.Max a úzká spolupráce s vedoucími lékárníky
  • aktivní podpora dobrého jména společnosti a zastupované značky
  • analýza trhu, hledání nových cílových skupin a možností spolupráce
  • efektivní využívání marketingové strategie
  • pravidelný reporting manažerovi profesionálního programu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe na pozici farmaceutického reprezentanta se zaměření na dermatologii nebo obchodního zástupce z oblasti dermo kosmetiky
  • výborné vyjednávací a prezentační schopnosti
  • orientaci na výsledky a jejich zlepšování
  • proklientský přístup (schopnost vytvářet dlouhodobé pracovní a klientské vztahy)
  • flexibilitu a schopnost poradit si v náročných podmínkách
  • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • dobrou znalost anglického nebo francouzského jazyka.

Nabízíme

• zázemí stabilní české společnosti s klíčovým postavením na farmaceutickém trhu
• zajímavou, zodpovědnou a kreativní práci
• prostor pro vlastní iniciativu, možnost seberealizace a profesního rozvoje
• motivující finanční ohodnocení a firemní benefity
• mobilní telefon, notebook, služební automobil i k soukromému použití

Pokud vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem.

Společnost
Dr.Max
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Francouzština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Farmaceutický reprezentant, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel