Dr.Max is the leading pharmacy chain in Central Europe. In every country where we are active, Dr.Max is dedicated to improving the level of health care available by guaranteeing access to a broad assortment of medicines and pharmacy services. Pharmacies are currently present in 6 countries (Czech Republic, Slovakia, Poland, Romania, Serbia, Italy) with great expansion plans across Europe for the near future.

Picker internetového obchodu Dr.Max

Pracovní náplň :

- vychystávání objednávek dle přání zákazníka
- Manuální kompletace objednávek pro koncového klienta (manuální práce se čtečkou)
- Práce v oblasti léčiv
- Více informací na případném osobním pohovoru

- práce v 8,5 hodinových směnách (týdenní střídaní směn ranní, ranní, odpolední)

Požadujeme :

- Komunikativnost

- fyzickou zdatnost
- Příjemné vystupování, samostatnost.
- Vzdělání středoškolské s maturitou.
- Uživatelská znalost PC (internet, mail, Office).

Výhodou je :

- Znalost sortimentu.

Nabízíme :

- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
- Zázemí rostoucí české firmy s tradicí.
- Balíček zaměstnaneckých benefitů ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. poskytuje svým zaměstnancům 5 týdnů dovolené. Zaměstnanci naší společnosti dostávají stravenky v hodnotě 100 Kč (polovinu platí zaměstnavatel, polovinu zaměstnanec). Po 3 odpracovaných letech u společnosti vzniká zaměstnancům nárok na příspěvek na penzijní nebo životní připojištění. Zaměstnanecká sleva při nákupu v síti Dr.Max. Benefity 3. stran a zvýhodněné nabídky různého charakteru např. zvýhodněný tarif T-Mobile pro rodinné příslušníky, sportovní benefit MultiSport za 490 Kč, atd.. Mezi další benefity patří například dárek k výročí u společnosti, dárek pro jubilanty (kulatiny), tábor pro děti
- nástup září, dále pak kone října, začátek listopadu

Společnost
Dr.Max
Adresa
Košuličova 632/10, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 19 000 – 22 800 Kč / měsíc
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Dr.Max, Kateřina Kneslová
+420 731 450 835