Společnost ViaPharma zajišťuje především distribuci pro lékárny Dr. Max a to prostřednictvím třech distribučních center – v Nučicích u Prahy, Brně a Ostravě. Objekt v Nučicích zahrnuje vedle centrálního skladu i novou ústřední laboratoř Dr. Max. Lékárny Dr. Max jsou hlavním odběratelem, ViaPharma ale dodává i do nemocnic a reprodukčních klinik. Při všech těchto činnostech je kladen vysoký důraz na kontrolu množství a kvalitu zboží.

Díky skladovým prostorům vybaveným nejmodernější technologií poskytuje ViaPharma lékárnám a nemocnicím kompletní dodavatelský servis. Při své činnosti se samozřejmě řídí zásadami správné distribuční praxe, která je zárukou, že si léčivé přípravky dodávané odběratelům zachovávají své kvalitativní vlastnosti. Více informací naleznete na: www.viapharma.cz

Operátor/ka expedice

Sklad Brno

Podolí u Brna č.p. 472, 664 03 Podolí u Brna

Dopravní dostupnost:

Městskou hromadnou dopravou z centra Brna cca 30 minut jízdy trolejbusovou linkou číslo 33 (zastávka Sídliště Slatina), zastávka je v docházkové vzdálenosti 300 – 400 metrů od skladu. Autem s možností parkování přímo v areálu firmy.

Nabízíme

• Směnný režim a proplacení všech zákonných příplatků, příplatky za víkendy ve výši 50%
• Zázemí stabilní společnosti s klíčovým postavením na trhu
• Základní mzdu + výkonnostní bonusy
• 100 Kč stravenky a 5 týdnů dovolené
• Zaměstnaneckou slevu na nákup produktů a širokou nabídku dalších zaměstnaneckých benefitů

Profil ideálního kandidáta

• Fyzická zdatnost kandidáta
• Odolnost vůči stresu, časová flexibilita
• Zkušenosti z logistiky, dobré komunikační schopnosti, schopnost vedení týmu
• Dochvilnost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
• Ochota pracovat ve dvousměnném režimu – ranní a odpolední

Pracovní náplň

• Manipulace se zbožím, kompletace palet (i těžší břemena)
• Kontrola sortimentu zboží z pohledu množství a kvality
• Připravování expedovaného zboží k nakládce
• Další pomocné skladové práce

Směny

  • Ranní směna 6:00– 14:00h
  • Odpolední směna 14:00 – 22:00
  • Nedělní směna po každé odpolední 13,00 – cca 20,00h

Společnost
Dr.Max
Adresa
Podolí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.