Dr.Max is the leading pharmacy chain in Central Europe. In every country where we are active, Dr.Max is dedicated to improving the level of health care available by guaranteeing access to a broad assortment of medicines and pharmacy services. Pharmacies are currently present in 6 countries (Czech Republic, Slovakia, Poland, Romania, Serbia, Italy) with great expansion plans across Europe for the near future.

Balička

Pracovní náplň :

- fyzické balení objednávek pro koncového klienta
- Práce v oblasti léčiv
- Více informací na případném osobním pohovoru

- Jendá se o manuální činnost v 8,5 hodinových směnnách rozdělených do týdenních turnusů(ranních a odpoleenich)

Požadujeme :

- Komunikativnost.
- Příjemné vystupování, samostatnost.
- 8,5hod směny třísměnný provoz ( do 21hod)- střídání po týdnech- ranní, ranní, odpolední).

Nástup listopad, prosinec

Výhodou je :

- Znalost sortimentu.

Nabízíme :

- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- Zázemí rostoucí české firmy s tradicí.

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. poskytuje svým zaměstnancům 5 týdnů dovolené. Zaměstnanci naší společnosti dostávají stravenky v hodnotě 120 Kč (polovinu platí zaměstnavatel, polovinu zaměstnanec). Po 3 odpracovaných letech u společnosti vzniká zaměstnancům nárok na příspěvek na penzijní nebo životní připojištění. Zaměstnanecká sleva při nákupu v síti Dr.Max. Benefity 3. stran a zvýhodněné nabídky různého charakteru např. zvýhodněný tarif T-Mobile pro rodinné příslušníky, sportovní benefit MultiSport za 490 Kč, zvýhodněná nabídka HP, zvýhodněné vedení účtu od KB a další. Mezi další benefity patří například dárek k výročí u společnosti, dárek pro jubilanty (kulatiny), tábor pro děti, nápoje a ovoce na pracovišti, dny zdraví…

Společnost
Dr.Max
Adresa
Košuličova 632/10, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 18 000 – 20 700 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zákaznický servis, Pokladní, Pracovník call centra, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.