Společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING vlastněná investiční skupinou Penta Investments, provozující největší český lékárenský řetězec Dr.MAX přijme do svého hledá do svého IT týmu šikovného systémáka.

Co můžeme nabídnout?

+ Renomé úspěšné společnosti, respektované na farmaceutickém trhu a šanci posunout svoji kariéru. Dr.Max výrazně investuje do IT oblasti a máte možnost být součástí zajímavých IT projektů

+ Skvělý tým nejen ten vlastní, ale i napříč celou firmou a lékárnami, jak po odborné, tak i lidské stránce. Tým IT úzce spolupracuje s ostatními odděleními a holdingem a všichni se snažíme o co nejlepší společný výsledek, který je hned vidět

+ I když Dr.Max výrazně expanduje, zatím v rámci Evropy, pořád si zachováváme rodinnou atmosféru s neformálním prostředím. S tím souvisí i rychlost rozhodovacích procesů. Nejsou zapotřebí několikastupňové schvalování

+ Benefity, i když ty určitě nejsou pro vás určující, ale pro kompletní info: 100 Kč stravenky, 25 dnů dovolené, podpora vzdělávání, zaměstnaneckou kartičku na výhodné nákupy u našich kolegů v lékárnách Dr.Max, Multisport pro vás i partnery, příspěvek na penzijní a životní pojištění a další zajímavé výhody u partnerů 3.strany,...

+ A navíc moderní pracovní prostředí přímo v centru Prahy, ve Florentinu - pražské jedničce mezi administrativními budovami.

Co vás čeká
Instalace a správa prostředí platforem: Windows Server (Active Directory, DNS, RDS, ADFS, AD CA, GP, IIS) a MS Exchange
Private Cloud management
Zajištění instalací, správa, monitoring, provádění pravidelných softwarových a systémových kontrol, migrace dat

Spolupráce s dodavateli při řešení SW chyb a upgradů
Preventivní odhalování potenciálních HW a konfiguračních problémů
Provoz služeb datového centra mimo pracovní dobu (pohotovost)

Dokumentace procesů společnosti a CMDB

Výhodou bude, pokud budete mít
znalost či zkušenost s MS Windows Server, virtualizační prostředí (VMware), MS Exchange, monitorovacími systémy (Nagios), základy networkingu, routování, firewalling

Očekáváné vzdělání či praxe
SŠ/VŠ technického typu, ideálně se zaměřením na IT technologie

Praxe v působení v infrastrukturním týmu, zajišťujícím běh core business aplikací

Profil kandidáta

Chuť se učit a odborně růst
Týmový přístup k řešení projektů

Positivní přístup a tah na branku

Ochota sdílet nejen práci, vědomosti i legraci

Znalost AJ na komunikativní úrovni

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis.

Společnost
Dr.Max
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel