DPD CZ s.r.o.

Věříme, že doručování zásilek může přinášet RADOST nejen našim zákazníkům, ale také našim zaměstnancům. Centrem všeho dění je pro nás člověk. Ať už zákazník, nebo zaměstnanec a naše blízké vztahy s ním. Náš úspěch závisí na lidech a budeme rádi, pokud nám právě Ty pomůžeš v růstu. Na oplátku se můžeš těšit na přátelskou firemní kulturu, benefity ušité jen Tobě na míru a spousty srandy nejen v práci. Staň se i ty členem našeho týmu DéPéĎáků, naší DPD rodiny.

Jak se nám daří?

V České republice doručujeme zásilky přes 20 let
RADOST doručujeme do více než 230 zemí
Naše rodina čítá přes 1300 zaměstnanců a kurýrů

Proč k nám?

Spolu se nám dobře pracuje i raduje. Umíme za to vzít a táhneme za jeden provaz, a to nejen na depech a v kancelářích, ale i na společných snídaních, teambuildingách nebo při sportovních kláních. Lhostejná nám není ani společnost okolo nás, proto pravidelně pomáháme Klokánku, zapojili jsme se do projektu Ukliďme Česko, Ježíškova vnoučata a dalších. kromě toho také úzce spolupracujeme s nadací Světluška a chráněnou dílnou Arkádie. Jsme zkrátka jeden tým a nebalíme to, i když se to na nás valí.

Video

Koho hledáme?

HLEDÁ SE NOVÝ ČLEN DO OBCHODNÍHO TÝMU!

DPD CZ s.r.o.
Adresa Modletice
Datum vystavení15. ledna

Security Operations Specialist

DPD CZ s.r.o.
Adresa Praha – Vinohrady
Datum vystavení9. ledna

Datový analytik v obchodním oddělení

DPD CZ s.r.o.
Adresa okres Hlavní město Praha
Datum vystavení7. ledna

S kým budete pracovat?

Hana Zahradníková – foto
Hana Zahradníková
HR Recruitment Specialist

Součástí HR marketingu je přívětivá, uctivá a profesionální komunikace s kandidáty na různé pozice. Skvělá je v tomto oboru naše kolegyně náborářka Hana Zahradníková. Všichni uchazeči se díky jejímu přístupu cítí komfortně a to je naším cílem.

Petra Horálková – foto
Petra Horálková
Area Sales Manager

Petra Horálková je drobná, veselá tmavovláska, která působí křehce, ale zdání klame - nově má na bedrech celou jednu sales areu. A že jí to jde a baví, je vidět na jejím úsměvu a dobré náladě, která ji nikdy neopouští. I když, jak sama připouští, není to vždy procházka růžovým sadem.

Vladimír Plička – foto
Vladimír Plička
Area Operations Manager

Náš Area Operations Manager Vláďa Plička s námi táhne za jeden provaz už 15. rokem a za tu dobu prochodil ve světě balíků nejedny boty. Vyzkoušel si rozmanitou práci na provoze, poté byl vedoucím brněnského depa a dnes je provozním manažerem pro depa v Modleticích, Brně, Českých Budějovicích a Jihlavě. A když na chvíli pověsí provozní starosti na hřebík, nadšeně cestuje svým obytným vozem a fotí krásy Evropy.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.