DoDo je k nezastavení, rosteme každým rokem nejen v ČR, ale i v zahraničí. Jsme data-driven logistická služba pro e-commerce, retail a rychlé občerstvení. Využíváme pokročilé technologie k tomu, abychom usnadnili firmám doručení zboží a snížili negativní dopad na městské prostředí.

K podpoře současného růstu hledáme do našeho marketingového týmu novou posilu na pozici Marketing / Brand manager CZ/SK. Nejsme korporát, a proto ti necháme velkou volnost pro realizaci tvých nápadů – tvá iniciativa bude plně vítána.

Jaká bude Tvoje pracovní náplň:

  • Budeš samostatně plánovat a vyhodnocovat dílčí aktivity a pomáhat nastavovat dlouhodobější koncepci B2B marketingu v CZ a SK
  • Tvým denním chlebem bude koordinace, vyhodnocování a reporting performance kampaní
  • Budeš zodpovědný/á za hladké nastartování marketingových aktivit
  • Pomůžeš s dílčími marketingovými úkoly, takže rutiny se bát vážně nemusíš
  • Na své misi budeš spolupracovat s interním marketingovým týmem, in-house marketingovou agenturou a obchodním týmem
  • Pokud se osvědčíš, můžeš mít časem pod palcem svůj menší tým

Co od Tebe očekáváme:

  • Minimálně 3 roky praxe na podobné pozici
  • Univerzální marketingový background – v online i off-line marketingových vodách se neztratíš
  • Umíš navrhnout dobře zacílenou akviziční kampaň a je ti blízky B2B marketing
  • Jako každý dobrý markeťák máš obchodního ducha
  • Analytické myšlení – hledáš smysl v datech, dokážeš v nich číst a správně je interpretovat
  • Google Analytics pro tebe nejsou novinka
  • Máš aktivní znalost anglického jazyka
  • Kreativita a hravost jsou ti vlastní
  • Jsi samostatný/á a umíš improvizovat
  • Máš příjemné vystupování, elán, dynamiku s orientací na výsledek
  • A hlavně chuť pracovat a nezaleknout se prvních překážek

Co nabízíme?

  • Být součástí týmu DoDo
  • Možnost naučit se něco nového a posunout se dál
  • Pružnou pracovní dobu, možnost home-office
  • Práce z naší nové kanceláře v Praze – Karlíně (poblíž metra Křižíkova)
  • 20 dní dovolené + 5 free days (volno k jakémukoli využití)
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • Jazykové kurzy angličtiny
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost
DoDo Czech s.r.o.
Adresa
Pernerova 702/39, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Marketing, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Marketingový ředitel/manažer, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

DoDo Czech s.r.o., Hana Zahradníková
+420 720 581 379