DoDo je k nezastavení! 🚀 Rosteme každým rokem nejen v ČR, ale i v zahraničí a máme velké plány. Jsme data-driven logistická služba pro e-commerce, retail a rychlé občerstvení. Využíváme pokročilé technologie k tomu, abychom usnadnili firmám doručení zboží a snížili negativní dopad na městské prostředí.

K podpoře současného růstu hledáme do našeho projektového týmu novou posilu na pozici Operational Data Analytika. Budeš mít na starosti různé datové analýzy a budeme tě brát jako datového kouzelníka na kterého se můžeme obracet. Nejsme korporát, a proto ti necháme velkou volnost pro realizaci tvých nápadů – tvá iniciativa bude plně vítána.

Jaká bude Tvoje pracovní náplň:

  • Efektivní plánování využití fleetu a kurýrů dle požadavků našich zákazníků.
  • Budeme společně diskutovat, jak optimalizovat kapacitní logistické modely.
  • Za pomoci naší logistické platformy počítat a nastavovat kapacity na střednědobé a krátkodobé bázi až po úroveň jednotlivých hodin dne.
  • Budeme tě vnímat jako datového kouzelníka, který se orientuje ve složitých tabulkách a je nad nimi schopen udělat rychle analýzy / závěry.

Co od Tebe očekáváme:

  • MS Excel, tabulky a čísla pro tebe nejsou noční můra, ale naopak něco, v čem si opravdu libuješ.
  • Matematicky – analytické myšlení, hlavní je selský rozum!
  • Zkušenost s analýzou dat, ideálně s větším objemem.
  • Smysl pro detail, zodpovědnost, spolehlivost.
  • AJ na komunikativní úrovni.

Co Ti nabízíme:

  • Práci ve stabilním a rychle rostoucím týmu.
  • Možnost práce z naší nové kanceláře v Praze – Karlíně (poblíž metra Křižíkova).
  • Pružnou pracovní dobu, možnost home-office.
  • Umíme spojit příjemné s užitečným, a tak tě čekají různé firemní akce jako večírky a teambuildingy, kde nejen stmeluje kolektiv, ale dozvídáme se i o novinkách, kam DoDo směřuje.
  • 20 dní dovolené + 5 free days (volno k jakémukoli využití).
  • Možnost neustálého rozvoje – na interních a externích školeních, konferencích, MS workshopech, ...
  • Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli nám prosím tvé CV nebo odkaz na LinkedIn profil.

Společnost
DoDo Czech s.r.o.
Adresa
Pernerova 702/39, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Business analytik, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

DoDo Czech s.r.o., Václav Petrus