Dimension Data je mezinárodní IT společnost, ve které pracuje více než 28 000 zaměstnanců na pěti kontinentech. Jsme poctěni, že patříme k top zaměstnavatelům na světě. Obdrželi jsme dále ocenění od společností jako je Cisco, Microsoft nebo Bluecoat.

Naší vizí je být světovým leaderem v poskytování a správě řešení IT infrastruktury pro naše klienty. Spoléháme na profesionální tým, který dokáže naplňovat business i IT potřeby našich klientů.

Business Development Manager - Licensing

Hledáme novou posilu do týmu na pozici Business Development Manager - Licensing.

Náplň práce:

  • Prodej a rozvoj prodeje Cisco licencování ve spolupráci s obchodním teamem
  • Interní adopce a rozvoj znalostí v oblasti Cisco licencování, subscripcí a Cisco Enterprise Agreementů
  • Interní adopce a rozvoj správy životního cyklu SW kontraktů včetně jejich obnovy, rozvoje a upsellu
  • Definice market targetu pro prodej SW produktů a licencí
  • Podpora zákazníků v efektivním využívání nakoupených SW produktů a licencí včetně jejich adopce v organizaci

Požadované znalosti:

  • Znalost prodeje licencí SW výrobců, například Microsoft
  • Prokazatelné zkušenosti s prodejem Enterprise Agreementů.
  • Znalost SW lifecycle managementu
  • Znalost práce s BI nástroji
  • Obecná znalost Cisco produktů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme:

  • 10% roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days za rok
  • Počítač & mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Multisport kartu
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč/měsíc
  • Příspěvek na hromadnou dopravu
  • Nadstandardní zdravotní péči
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně

Hledáte novou výzvu a zároveň inspirativní, moderní, mezinárodní prostředí? Přidejte se k nám => www.dimensiondata.com.

Společnost
Dimension Data Czech Republic s.r.o.
Adresa
Milevská 2095/5, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.