Mezinárodní společnost Diebold Nixdorf s.r.o. zaujímá přední postavení mezi výrobci a dodavateli informačních systémů pro oblast bankovnictví a maloobchodu (retailu). Hlavní činností společnosti jsou návrhy a prodeje komplexních hardwarových a softwarových řešení včetně servisu a poradenských služeb.

Asistent právníka

Co Vás čeká?

• Administrativa spojená se správou a archivací smluvních dokumentů (zapisování smluv do databáze a udržování aktuální evidence smluv, skenování podepsaných smluv, odeslání a kontrola kompletnosti dokumentů včetně termínů, vyhledávání smluv v databázi apod.)

• Administrativa spojená se správou vzorů smluv (doplňování údajů o firmách z obchodního rejstříku a dalších náležitostí apod.)

• Pravidelné zajišťování aktuálních dokumentů společnosti (výpis z obchodního rejstříku, SKD apod.) a jejich správa na intranetu společnosti

• Administrativa spojená se správou Compliance Managementu (zajištění překladů nových směrnic a zveřejňování na intranetu společnosti)

• Administrativa spojená s chodem právního oddělení včetně interní komunikace

• Contract management vybraných smluv s podporou zkušeného contract managera

Co od Vás očekáváme?

• SŠ/VŠ

• Pečlivost a zodpovědnost nutností

• 2 roky praxe ve státní správě nebo v obchodní společnosti výhodou

• Znalost práce s PC - MS Windows, MS Office

• Znalost anglického jazyka minimálně na středně pokročilé úrovni

• Příjemné a profesionální vystupování

• Schopnost samostatné práce

• Proaktivní přístup k práci a ochota se učit

Co nabízíme?

• Odpovídající platové ohodnocení

• 5 týdnů dovolené

• Stravenky

• Notebook, Mobilní telefon

• Příspěvek na penzijní připojištění

• Příspěvek na dopravu

• Kurzy anglického jazyka

• Přátelský kolektiv

• Moderní zázemí a podpora úspěšného zaměstnavatele

• Práce ve stabilní a perspektivní společnosti

Společnost
Diebold Nixdorf  s.r.o.
Adresa
Siemensova 2716/2, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: vozíčkáři.

Diebold Nixdorf  s.r.o., Ivana Kortišová