Pracovní náplň:

  • Budete aktualizovat webové stránky - obsah, databáze zákazníků, konkurence
  • V softwaru Adobe Acrobat budete tvořit a upravovat PDF soubory pro obchodní zástupce
  • Budete mít na starosti také tvorby drobných grafických šablon ve Photoshopu, Corelu
  • pravidelné marketingové aktivity - organizace školení pro zákazníky, newsletterů apod.
  • sledování vývoje v daném oboru - konkurence, produkty, trendy
  • zajištění produkce firemních tiskovin - katalog, letáky
  • propagace prodeje a vytváření dobrého povědomí o produktech a službách firmy prostřednictvím veletrhů, propagačních akcí a prezentací

Požadavky:

  • znalost práce v programu Adobe Acrobat Pro, Photoshop, CorelDraw nebo Adobe Illustrator výhodou
  • výborná znalost práce s PC, MS Office
  • dynamika a aktivita, flexibilita, akční přístup k práci, kreativita
  • znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení, firemní benefity
  • práci na HPP v přátelském kolektivu a příjemném pracovním prostředí
  • práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • různorodou a dynamickou náplň práce

Benefity:

  • 3 dny zdravotní dovolené (sick days)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování, sportovní aktivity - Multisport
  • poskytování firemních půjček
  • příspěvek k významnému životnímu jubileu
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti ve formě hodnotného daru, nebo rekreačního pobytu
  • společenské i sportovní akce pro zaměstnance i jejich rodiny

Kontakt. osoba : Tadeáš Gregůrek
Těšíme se na Vás!

Společnost
DENCOP LIGHTING spol. s r.o.
Adresa
Tečovská 1122, Zlín – Malenovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Grafik, Marketingová komunikace, Marketingový ředitel/manažer, Designer, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.