Jsme výrobce a lídr ve svém oboru (vývoj, výroba a prodej detektorů plynů, více na www.dega.cz) a hledáme možná právě tebe!

Máš zkušenosti v oblasti vývoje software | firmware elektroniky nebo jste na začátku své kariéry, ale programování je ne jen Vaše práce ale i Vašim koníčkem ? Pokud ano, napiš nám!

Do našeho týmu hledáme nového člena na pozici :

PROGRAMÁTOR FW | Embedded C

Co od tebe očekáváme :

  • nejlépe VŠ vzdělání v oboru elektra (elektronika, automatizace...)
  • znalost procesorů pro ARM platformu STM32 (programovací jazyk C, operační systém Chibios a RTOS)
  • projektové a analytické řešení projektů od návrhu architektury, postupu práce a dodržování dílčích cílů

Výhodou :

  • znalost komunikačních protokolů MQTT, Bluetooth, Modbus, Ethernet, HART, IQRF
  • znalost certifikačních procesů fw/sw (například dle požadavků SIL a podobně)
  • znalost programování jednoduchých aplikací (win) pro ovládání | testování | nastavování vyvíjeného hardwaru

Náplň práce:

  • Samostatný vývoj FW v úzké spolupráci s hardware vývojáři
  • Komunikace s externími dodavateli (grafik designer atd.)
  • Testování a případné certifikování FW
  • Zpracovávání technické dokumentace
  • Účast na vývoji komplexního zařízení v rámci týmu

Co nabízíme :

  • Uplatnění ve stabilní, perspektivní a inovativní společnosti
  • Dovolenou navíc až 33 dnů
  • Sick Day (5 dnů)
  • Příspěvek na sport (Multisport karta)
  • 13.plat
  • Prémie (dle výsledku a splnění projektů)
  • CAFETERIE na pracovišti
  • Firemní **** HOTEL (www.william-destne.cz]
  • TeamBulidings (firemní akce)
  • Zázemí nového sídla společnosti Praha
  • Nástup možný ihned po dohodě

Více o pozici a o nás viz : www.dega.cz

Zaujala tě naše pozice?

Skvělé! Pošli nám životopis a My se s tebou spojíme.

Společnost
DEGA CZ s.r.o.
Adresa
Malešická 2850/22c, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Vývojový inženýr, .NET vývojář, C# vývojář, C++ vývojář, Embedded vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy.