DEGA CZ s.r.o.

Naše společnost byla založena jako technická jednotka provozující "brand" detektorů plynů a par „DEGA“. Pod tímto logem se skrývá jeden z nejznámějších systémů pro detekci výbušných a toxických plynů, který se od svých počátků zaměřoval především na kvalitu produktu a komplexní podporu a servis jak při návrhu a projekci, zavádění, tak v průběhu životnosti celého systému. Výroba se datuje již od roku 1982, kdy byly položeny její základy. Samozřejmostí je i technicko-obchodní poradenská činnost.

Jak se nám daří?

30let brandu DEGA a 15let zkušeností ve vývoji
3200 zákazníků po celé ČR/SR
16 zahraničních partnerů po celém světe

Proč k nám?

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s celosvětovou působností, v našem novém sídle společnosti se zajištěným vzděláváním zaměstnanců a možnosti podílet se na vývoji našich nových produktů s požadavkem na nejvyšší kvalitu a nejnovější technologie na trhu.

Cafeterie pro všechny zaměstnance zdarma během celého dne, firemní akce a práci v nadstandardním moderním prostředí.

Takhle u nás pracujeme

Recepce | Reception

Recepce | Reception

Přivítání je to velice důležité, proto i Vás přivítáme v příjemné prostředí a atmosféře.

Vývoj | Development

Vývoj | Development

Vývoj nových produktů a držení si nejvyšší technologickou úroveň v našem segmentu je pro nás nejdůležitější stavební kámen společnosti. Když si hodně dobrý budeš pracovat v kolektivu 5 samostatných vývojářů |HW a SW | a spolupracovat se třemi externími spolupracovníky.

Výroba a Servis | Production and Service

Výroba a Servis | Production and Service

Jsem technologickou společností , která má širokou síť svých subdodavatelů - u nás se staráme o jejich kvalitu a konfiguraci pro konkrétního zákazníka. Všechnu hrubou výrobu necháváme na naše spolupracující továrny, my se staráme jen o individuální potřeby - budeš pracovat v kolektivu 5-9 kolegů.

Benefity

Firemní HOTEL****

Vybudovali jsem pro nás firemní hotel v Orlických horách (www.william-destne.cz) , který pro nás a naše partnery slouží také jako školící pracoviště a prostor pro firemní akce.

Stabilní práce

Jsme na trhu už patnáctým rokem, a máme za sebou silné zázemí a stabilní tuzemskou a zahraniční síť průmyslových zákazníků a partnerů.

Výborná káva a zdravé snídaně

Čerstvě mleté kávy nebo čaje si můžeš vypít kolik jen zvládneš.

Grill a Bazén

Možná tomu nebudeš věřit, ale u nás přímo v areálu máme vyhřívaný bazén a grill který u nás není problém využít i na neplánované akce.

Firemní TeamBuilding

Zakládáme si na dobrém kolektivu a proto je výběr tebe pro nás to nejdůležitější - tak aby si s námi mohl absolvovat i každoroční firemní splav Berounky nebo Dětský den u nás.

Kariérní růst a Realizace nápadů

Jsem technologická firma , kde si ceníme nových nápadů a umíme ho i realizovat !

Video

Průběh výběrového řízení

1

Nejdříve nám o sobě dej vědět

Reaguj na naše pozice, nebo když si dobrý, napiš nám a pošli svůj životopis s motivačním dopisem co a proč by si chtěl u nás pracovat a posunout naši společnost o kousek dál

2

Zatelefonujeme ti

Zavoláme ti a popovídáme si o tom, co od práce u nás čekáš, a jak to u nás funguje

3

Čeká tě setkání s tvým budoucím šéfem

Tvůj budoucí šéf si s tebou popovídá u nás nebo ON LINE o tom, co máš za sebou, co tě baví, a co se ti už povedlo

4

Rychlé rozhodnutí

U nás nečekáš na rozhodnutí dlouho, buď si dobrý a rádi tě přivítáme nebo si na tebe počkáme (když ještě potřebuješ někde slušně do pracovat) a když ne , nebo si dlouho nerozhodný, určitě se ti to povede někde jinde.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.