Zaměřujeme se na projekty v oblasti potravinářství, energetiky a developmentu, na kterých spolupracujeme se spolehlivými a časem prověřenými partnery. U projektů je pro nás podstatné, aby kromě zisku vytvářely i skutečné hodnoty.

Chceš pracovat pro společnost, která má 15 let zkušeností s privátními klienty a akvizicemi? Chceš se dál rozvíjet ve svých obchodnických dovednostech a pracovat pro stabilní společnost? Pokud ano - aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho obchodního týmu na pozici:

Akviziční Obchodník 500 000 - 1 000 000 Kč / rok

Náplň práce:

Budeš pečovat o svěřené portfolio klientů. Zároveň, jako každá obchodní společnost, chceme i my rozšiřovat řady našich klientů, takže součástí tvé práce bude i akvizice nových obchodních případů.

Komunikace s bonitními klienty a vedení schůzek.

A co Ti za to nabídneme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • propracovaný školící systém pro obchodníky
  • exkluzivitu nabízených produktů
  • k dispozici budeš mít kanceláře v centru Prahy v atraktivní lokalitě Karlína
  • možnost kariérního růstu
  • motivační ohodnocení vázané na výsledky 50 000 – 100 000 Kč
  • služební telefon a počítač

Co od Tebe očekáváme?

  • chuť rozvíjet svůj obchodnický talent
  • dobré komunikační dovednosti
  • cílevědomost a proaktivitu
  • chuť pracovat v obchodu a být jedním z nejlepších
  • čístý trestní rejstřík

Jsme rádi, že jsi náš inzerát dočetl do konce. Těšíme se na Tvůj životopis. Na všechny životopisy vždy odpovíme.

Společnost
Deal Connection s.r.o.
Adresa
Pobřežní 620/3, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Account Manager, Finanční poradce, Makléř, Obchodní zástupce, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Deal Connection s.r.o., Gabriela Müllerová
+420 725 334 828