Co vás čeká

Opravy, nastavení a údržba výrobních linek v masokombinátu, odstraňování závad a nastavení dle výrobních potřeb. Práce ve vícesměnném proovozu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Praxi a zkušenosti z oboru, ochotu učit se novým věcem a znalost německého jazyka. Schopnost se dohovořit se spolupracovníky a nadřízenými.

Výhodou bude, pokud budete umět

ŘP sk B a vlastní auto výhodou pro dopravu do zaměstnání.

Co vám můžeme nabídnout

Nástupní plat od 15,-€/hod/brutto, pravidelná mzda s možností poskytování záloh, zajištěné ubytování s příspěvkem 50%, práce pro významného klienta s provozy po celém Německu, po určité době možnost přejití do kmene. Velmi vstřícné a dobré pracovní prostředí, pracovní oblečení a vybavení zajištěno.

Společnost
DANČ personální servis s.r.o.
Adresa
Münster, Německo
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 65 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Elektromechanik, Elektromontér, Elektrotechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

DANČ personální servis s.r.o., Jan Macner
+420 775 505 967
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.