Co vás čeká

Bourání, vykošťování a porcování masa - hovězí/ vepřové, práce v kolektivu, práce ve dvou směnném provozu. Velmi dobré a moderní pracovní podmínky a technické vybavení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Praxe v oboru, pracovní zkušenosti a chuť pracovat, německý jazyk není podmínkou.

Výhodou bude, pokud budete umět

ŘP sk B a vlastní auto výhodou, doprava do práce.

Co vám můžeme nabídnout

Nástupní mzda od 14,-€/hod/ brutto, zajištěné a z 50% hrazené ubytování, pravidelná mzda s možností poskytování záloh. Dlouhodobá spolupráce pro nejvýznamější a nějvětší řetězec jak v Německu tak v zahraničí, možnost převzetí do kmene, moderní a technologicky perfektně vybavený provoz. Výborné pracovní prostředí.

Společnost
DANČ personální servis s.r.o.
Adresa
Kassel, Německo
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Němčina (Základní)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Potravinářství, Výroba a průmysl, Řezník/uzenář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

DANČ personální servis s.r.o., Jan Macner
+420 775 505 967