Společnost DAIKIN je jedním z nejvýznamnějších výrobců klimatizačních zařízení na světě. Od založení mateřské společnosti v Japonsku v roce 1924 se skupina rozrostla v globální korporaci přítomnou na všech světových trzích s téměř 60 000 zaměstnanci a obratem okolo 14 miliard euro ročně. Značka DAIKIN je tak po celém světě již 90 let synonymem klimatizací vysoké kvality pro soukromé, komerční i průmyslové účely.

V České republice DAIKIN působí již od roku 1992, kdy založil svoji obchodní pobočku v Praze. V roce 2004 spustil výrobu klimatizací závod Daikin Industries CZ v Plzni. Od roku 2006 vyrábí v Brně náš závod Daikin Device CZ kompresory do těchto klimatizačních zařízení a v posledních letech jsme přidali i výrobu dalších částí do tepelných zařízení.

OPERÁTOR/KA SVÁŘENÍ

Hledáme zkušené svářeče i začátečníky ochotné se naučit svářet na dlouhodobou spolupráci.

Co vás čeká

  • Ruční svařování TIG, CO2
  • Vizuální kontrola svárů
  • Práce s poloautomatickými svařovacími stroji
  • Práce v 2směnném až 3směnném nebo nepřetržitém provozu
  • Práce na výrobních linkách

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Výborný zrak a schopnost rozeznávat a rozlišovat barvy
  • Zkušenost s prací ve výrobní společnosti výhodou
  • Zkušenosti se svářením výhodou
  • Svářečský průkaz a zkušenosti se svařováním elektrodou výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • Nástupní mzda 27 000 - 30 000 Kč (dle kvalifikace a směnnosti)
  • Možnost absolvování interního školení a svářečských zkoušek
  • Půlroční bonusy
  • Každoroční navyšování mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotovanou stravu v závodní jídelně na všech směnách
  • MultiSport kartu
  • Pracovní oděv a pomůcky
  • Lékařská péče přímo v areálu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost vzdělávání a kariérního postupu
  • Akce pro zaměstnance a další

Společnost
Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Adresa
Švédské valy 1227/2, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Svářeč, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Daikin Device Czech Republic s.r.o., Hana Kuxová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.