Společnost DAIKIN je jedním z nejvýznamnějších výrobců klimatizačních zařízení na světě. Od založení mateřské společnosti v Japonsku v roce 1924 se skupina rozrostla v globální korporaci přítomnou na všech světových trzích s téměř 60 000 zaměstnanci a obratem okolo 14 miliard euro ročně. Značka DAIKIN je tak po celém světě již 90 let synonymem klimatizací vysoké kvality pro soukromé, komerční i průmyslové účely.

V České republice DAIKIN působí již od roku 1992, kdy založil svoji obchodní pobočku v Praze. V roce 2004 spustil výrobu klimatizací závod Daikin Industries CZ v Plzni. Od roku 2006 vyrábí v Brně náš závod Daikin Device CZ kompresory do těchto klimatizačních zařízení a v posledních letech jsme přidali i výrobu dalších částí do tepelných zařízení.

INŽENÝR MONTÁŽE

Máte zkušenosti s procesní podporou a montážemi mechanických komponentů ve strojírenské výrobní společnosti? Baví Vás řízení projektů a optimalizace výrobních linek? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat!

Jaká bude Vaše náplň práce?

* Návrhy, konstrukce a zajištění výroby přípravků
* Zavádění nových výrobků, technologií a jejich testování
* Řešení kvalitativních a kapacitních problémů ve výrobě
* Modifikace linek, zavádění designových změn a úprava výrobních procesů
* Tvorba podpůrných technických dokumentů, pracovních postupů a reportů
* Kontinuální zlepšování procesů ve výrobě, snižování výrobních nákladů
* Reportování výsledků k nadřízenému

Jaké jsou naše požadavky?

*VŠ vzdělání technického směru
*Znalost technické dokumentace, návrhů a konstrukce přípravků
*Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky
*Zkušenosti s vedením projektového týmu výhodou
*Komunikativní znalost anglického jazyka
*Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
*Znalost a praxe se svařováním a pájením výhodou
*Znalost práce ve 2D a 3D CAD výhodou
*PLC výhodou

Co Vám DAIKIN může nabídnout?

* Nástup možný ihned
* Pět týdnů dovolené
* 13. mzdu rozdělenou do 2 půlročních bonusů
* Flexibilní pracovní dobu
* Příspěvek na stravování v závodní jídelně
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Zvýhodněné mobilní tarify
* Možnost dalšího rozvoje a odborná školení
* Firemní akce aj.

Společnost
Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Adresa
Švédské valy 1227/2, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Konstruktér, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.