Daikin Device Czech Republic s.r.o.

Jako Daikin Device Czech Republic s.r.o. (DDC) jsme součástí mezinárodní skupiny DAIKIN, která je přední světový výrobce klimatizací. V Brně už od roku 2006 vyrábíme hlavně kompresory do klimatizačních jednotek. Neustále pracujeme na rozšiřování portfolia našich produktů a tak vyrábíme i komponenty do tepelných čerpadel, zásobníky na vodu, tlakové láhve aj.

Jak se nám daří?

ZAMĚSTNANCŮ V BRNĚ
LET NA ČESKÉM TRHU
DRUHŮ VÝROBKŮ

Proč k nám?

Zaměstnanecké benefity - Víme, že zaměstnanci jsou pro každou společnost tím nejdůležitějším a jen díky nim úspěšně plní stanovené cíle. Proto naše zaměstnance motivujeme příležitostmi profesního růstu, férovým pracovním prostředím bez diskriminace a zajišťováním stabilní práce.

Bezpečnost práce - Získáváme důvěru veřejnosti striktním prosazováním politiky „SAFETY FIRST“. Abychom dokázali zajistit každé pracoviště bezpečné, neustále provádíme aktivity směřující k nulové úrazovosti. Proto se každému zaměstnanci od počátku snažíme vštípit filozofii, že bezpečnost při práci je vždy na prvním místě.

Životní prostředí -Environmentální strategie DAIKINu jsou založeny na principech udržitelného rozvoje a odpovědnosti vůči budoucím generacím. Řídíme se českými zákony ochrany životního prostředí a evropskými právními normami, které považujeme za náš trvalý závazek.

Politika kvality -Procedury kontroly kvality provádíme při každém kroku výroby, na každé z výrobních linek, abychom důsledně zajistili vysokou kvalitu výrobků, spolehlivost a spokojenost zákazníků.

Důvěryhodnost - Budujeme vztahy založené na důvěře a otevřenosti jak k zákazníkům, kolegům, obchodním partnerům tak i komunitě.

Podnikový management -Budujeme společnost prostřednictvím podpory, odměňování a snahy o dokonalost všech zaměstnanců.

Harmonické vztahy - Všichni pracujeme společně s oddaností plnit stanovené cíle a výzvy společnosti DAIKIN.

Zákazník na prvním místě - Našim cílem je poskytovat vysoce kvalitní výrobky požadované zákazníkem. Zároveň děláme vše pro to, abychom od zákazníků získávali vysokou důvěru a naplňovali tím společenskou odpovědnost. Neustále také zvyšujeme efektivnost systémů kvality, životního prostředí, bezpečnosti práce a ochrany zdraví.

Korporátní společenská zodpovědnost - Není v DAIKINu pouze dobře míněnou snahou. Tato zodpovědnost je zakódována přímo ve firemní DNA a utváří korporátní kulturu.

Spolupráce se studenty - Víme, že spolupráce se studenty a absolventy škol je velice důležitá, a proto dáváme příležitosti i mladým talentům.

Video

Koho hledáme?

OPERÁTOR TESTERU

Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Adresa Brno – Černovice
Datum vystavení20. ledna

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Adresa Brno – Černovice
Datum vystavení20. ledna

OPERÁTOR KVALITY - šance i pro šikovné absolventy!

Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Adresa Brno – Černovice
Datum vystavení16. ledna

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.