Daikin Device Czech Republic s.r.o.

Jako Daikin Device Czech Republic s.r.o. (DDC), jsme součástí mezinárodní skupiny DAIKIN, která byla založena v roce 1924 v Japonsku a od té doby patří se svými 80 000 zaměstnanci k nejprestižnějším výrobcům chladících a tepelných zařízení po celém světě.

Společnost v číslech

ZAMĚSTNANCŮ V BRNĚ
LET NA ČESKÉM TRHU
DRUHŮ VÝROBKŮ

Proč k nám?

V našem výrobním závodě v Brně, se zabýváme výrobou komponentů pro rezidenční, komerční a průmyslová klimatizační zařízení a výrobou tepelných čerpadel.

Jako zaměstnavatel nabízíme stabilní pracovní prostředí. Hledáme zaměstnance, kteří s námi budou chtít navázat dlouhodobou spolupráci a mají chuť do práce. Nabízíme kompletní zapracování na pozici, spravedlivé a motivační pracovní podmínky, otevřené a přímé jednání a kromě pravidelného navyšování mzdy i možnost účasti na odborných školeních, která povedou k rozvoji Vašich znalostí a dovedností.


                                              "TVOŘTE S NÁMI DOBRÉ KLIMA"

Co je pro nás důležité?

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost na prvním místě

Získáváme důvěru veřejnosti striktním prosazováním politiky „SAFETY FIRST“. Abychom dokázali zajistit každé pracoviště bezpečné, neustále provádíme aktivity směřující k nulové úrazovosti. Proto se každému zaměstnanci od počátku snažíme vštípit filozofii, že bezpečnost je vždy na prvním místě.

Životní prostředí

Životní prostředí

Environmentální strategie DAIKINu jsou založeny na principech udržitelného rozvoje a odpovědnosti vůči budoucím generacím. Řídíme se českými zákony ochrany životního prostředí a evropskými právními normami, které považujeme za náš trvalý závazek.

Důvěryhodné vztahy

Důvěryhodné vztahy

Budujeme vztahy založené na důvěře a otevřenosti jak k zákazníkům, kolegům, obchodním partnerům tak i komunitě.

Zaměstnanecké benefity

5 týdnů dovolené

Odpočinek je důležitý, proto mají naši zaměstnanci 1 týden dovolené navíc.

Půlroční bonusy

Peníze navíc se před Vánocemi a letní dovolenou vždycky hodí. Vyplácíme bonusy s květnovou a listopadovou mzdou, které mohou dosahovat výše až 75 % hrubé mzdy.

Cafeterie

Body připsané na benefitní účet můžeme čerpat na sport, kulturu, vzdělávání, zdraví nebo rekreaci.

Příspěvek na penzijní připojištění

Přispějeme všem, kteří si spoří na stáří.

Zaměstnanecké akce

Každý rok se dobře najíme a pobavíme na Vánočním večírku, Dnu otevřených dveří nebo Sportovním dnu.

Příspěvek na dopravu

Zaměstnancům každý měsíc částečně kompenzujeme náklady na dopravu do a ze zaměstnání a jejich čas strávený na cestě a to ve výši dle vzdálenosti do místa jejich bydliště.

Bike friendly

DAIKIN podporuje péči o životní prostředí, zdravý životní styl svých zaměstnanců a omezení automobilové dopravy ve městě Brně, proto neustále rozšiřujeme podporu cyklo dopravy do zaměstnání.

Sleva na produkty společnosti

Naši zaměstnanci si mohou produkty DAIKIN vyzkoušet i v praxi a to přímo u nich doma. Stačí, aby si zakoupili některý náš výrobek a využili benefit v podobě slevy na naše produkty ve výši až 50%.

Multisport karta

Je pro nás důležité zdraví našich zaměstnanců i jejich rodinných príslušníků a proto jim poskytujeme Multisport kartu, díky které mohou každý den zdarma navštěvovat jakékoliv z 2 200 sportovních zařízení v ČR.

Video

Koho aktuálně hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Přidáno včera
  Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Adresa  Brno – Černovice
Přidáno včera

Přidáno včera
  Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Adresa  Brno – Černovice
Přidáno včera

27. září
Možnost občasné práce z domova
  Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Adresa  Brno – Černovice
27. září

S kým budete pracovat?

Robert – foto
Robert
Quality Supervisor

DAIKIN staví na týmové spolupráci, na pravidlech, disciplíně a hluboké znalosti věci. Jsem moc rád za kvalitní pracovní prostředí, závodní stravování, bonusy, akce pro zaměstnance apod., na to jsem z předchozích zaměstnání nebyl zvyklý.

Katka – foto
Katka
Officer - Asistentka údržby, školitel a auditor

Protože se chci posouvat neustále dál, vážím si příležitostí k osobnímu rozvoji a možností učit se novým věcem, které mi společnost DAIKIN nabízí.

Sandra – foto
Sandra
Supply Chain Management Specialist

Na DAIKINu si nejvíce cením možností, které dává absolventům a lidem bez praxe v oboru. Současně oceňuji perfektní partu a mladý kolektiv, který na oddělení Nákupu máme.

Průběh výběrového řízení

1

Chcete u nás pracovat?

Vše začíná tím, že nám pošlete svůj životopis nebo vyplníte registrační formulář. Jestliže patříte mezi ty nejlepší, pozveme Vás telefonicky na pohovor a vše ještě potvrdíme do e-mailu.

2

Osobní pohovor

Při osobní schůzce s personalistou a budoucím nadřízeným proberete, jak moc Vaše dosavadní praxe, znalosti a osobnostní vlastnosti odpovídají obsazované pozici.

3

2. kolo pohovoru

Pokud míříte na vyšší pozici, očekávejte i 2. kolo pohovoru v angličtině s jedním z japonských manažerů.

4

Pracovní nabídka

Zpětnou vazbu dáváme každému uchazeči. Pokud budete nejlepší z nejlepších, očekávejte od nás pracovní nabídku!

5

Vstupní lékařská prohlídka

Po přijetí pracovní nabídky Vás čeká vstupní lékařská prohlídka u závodního lékaře přímo v areálu naší firmy.

6

Podpis pracovní smlouvy

Po úspěšném absolvování vstupní lékařské prohlídky s Vámi podepíšeme pracovní smlouvu a předáme nezbytné informace k nástupu do zaměstnání.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme Vás? Podívejte se, koho hledáme.