D2G a.s. je strojírenská skupina českých společností působících v oblasti průmyslových technologií. Zaměřuje se na zakázkovou výrobu zařízení pro průmyslovou automatizaci, přesnou nástrojářskou výrobu a dodávky průmyslových pohonů. Rozšiřujeme tým a hledáme novou posilu do účetního oddělení.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici min.2 roky
  • znalost daňových a účetních zákonů ČR
  • základní znalost AJ
  • znalost mzdové agendy
  • znalost programu Helios (velkou výhodou)
  • znalost MS Office
  • samostatnost, pečlivost, odpovědnost

Náplň práce:

  • kompletní vedení podvojného účetnictví
  • zodpovědnost za měsíční závěrku, roční závěrku
  • reporting, statistiky
  • zpracování DPH, souhrnné hlášení, kontrolní hlášení, EET
  • komunikace napříč firmou
  • příprava podkladů pro audit
  • komunikace s úřady a jinými institucemi
  • zpracování mezd

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • zázemí stabilní české společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • firemní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití
  • odborné a jazykové vzdělání
  • multisport karta

NÁSTUP: ihned/dohodou

Společnost
D2G a.s.
Adresa
Štěrboholská 1404/104, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

D2G a.s., Šárka Cikánková
601 131 780