CYRRUS je největším mimopražským brokerem a věnuje se obchodování s cennými papíry od roku 1998. Po finanční krizi jako první zcela změnil zažitý model obchodování, upustil od poplatků za obchodování a vyvinul úspěšnou službu Investiční strategie. Strategie jsou zkonstruovány na základě dlouholetých zkušeností, nejčastějších chyb investorů a všech dostupných prostředků k minimalizaci rizika. Důraz klademe na kontinuální a dlouhodobý výdělek klienta a precizní práci týmu analytiků. CYRRUS je členem burzy cenných papírů v Praze a Frankfurtu. Zaměřuje se na burzovní obchody především na zahraničních trzích v Německu a USA. Více na www.cyrrus.cz

Finanční účetní pro obchodníka s cennými papíry

Společnost CYRRUS, a.s. – obchodník s cennými papíry hledá do svého týmu specialistu na pozici „Finanční účetní“.

Náplň práce:

zadávání faktur přijatých, vydaných, chystání platebních příkazů
vedení účetnictví společností ve skupině CYRRUS GROUP a souvisejících agend
zpracování DPH, zpracování silniční daně, komunikace s úřady
měsíční závěrky společností ve skupině CYRRUS GROUP

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru vhodné i pro absolventy,
Znalost účetní a daňové problematiky – výhodou, podmínkou je zájem…
Velmi dobrá znalost PC (MS office),
Analytické myšlení, odolnost proti stresu,
Samostatnost, vysoká míra pečlivosti.

Nabízíme:

pracoviště v centru Brna, budova Platinium,
zázemí úspěšné finanční společnosti,
mladý a přátelský kolektiv,
adekvátní finanční ohodnocení,
nástup možný ihned nebo dle dohody,
Propracovaný systém benefitů, 5 týdnů dovolené, kafetérie…..

Pokud postoupíte do výběrového řízení na danou pozici budeme Vás kontaktovat nejpozději do 15 dnů. Pokud bychom se do 15 dnů neozvali, nepostoupili jste do užšího výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti CYRRUS, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti CYRRUS, a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost
CYRRUS, a.s.
Adresa
Veveří 3163/111, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.