CYRRUS je největším mimopražským brokerem a věnuje se obchodování s cennými papíry od roku 1998. Po finanční krizi jako první zcela změnil zažitý model obchodování, upustil od poplatků za obchodování a vyvinul úspěšnou službu Investiční strategie. Strategie jsou zkonstruovány na základě dlouholetých zkušeností, nejčastějších chyb investorů a všech dostupných prostředků k minimalizaci rizika. Důraz klademe na kontinuální a dlouhodobý výdělek klienta a precizní práci týmu analytiků. CYRRUS je členem burzy cenných papírů v Praze a Frankfurtu. Zaměřuje se na burzovní obchody především na zahraničních trzích v Německu a USA. Více na www.cyrrus.cz

Specialistka vypořádávání obchodů Brno

CYRRUS, a.s. – licencovaný obchodník s cennými papíry hledá do svého stávajícího týmu posilu na pozici „Specialistku vypořádávání obchodů".

Požadovaná kvalifikace

SŠ/VŠ se zaměřením na ekonomii nebo finance výhodou,
Velmi dobrá znalost na PC (MS Office, především Excel) - při přijímacím řízení praktická zkouška odborných znalostí práce s Excelem,
Častá práce s čísly,
Schopnost dobré komunikace a týmové práce,
Časová flexibilita,
Samostatnost, pečlivost
Příjemné vystupování,
Vysoká odolnost vůči stresu
U cizinců prokázání znalosti ČJ na výborné úrovni (slovem i písmem), nejlépe státní jazyková zkouška

Náplň práce

Podpora v oblasti zpracovávání obchodů pro makléře,
Vypořádávání uskutečněných obchodů (konverze měn, bankovní výběry, finanční převody, účtování dividend…),
Příprava podkladů pro účetnictví,
Plnění zadávaných úkolů od nadřízeného.

Nabízíme

HPP na plný úvazek s fixní základní mzdou + motivačním systémem odměn,
Prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti,
Příjemné pracovní prostředí v centru Brna –budova Platinium,
Možnost seberealizace, osobního a kariérního růstu v rámci finanční skupiny.

Široká škála benefitů - např. 5 týdnů dovolené, Multisport karta, fitness trenér a další.
Nástup možný ihned nebo dle dohody,
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pokud postoupíte do výběrového řízení na danou pozici budeme Vás kontaktovat nejpozději do 14 dnů.
Pokud bychom se do 14 dnů neozvali, nepostoupili jste do užšího výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.

Společnost
CYRRUS, a.s.
Adresa
Veveří 3163/111, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Asistentka, Ekonom, Účetní, Pracovník back office, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel