CYRRUS je největším mimopražským brokerem a věnuje se obchodování s cennými papíry od roku 1998. Po finanční krizi jako první zcela změnil zažitý model obchodování, upustil od poplatků za obchodování a vyvinul úspěšnou službu Investiční strategie. Strategie jsou zkonstruovány na základě dlouholetých zkušeností, nejčastějších chyb investorů a všech dostupných prostředků k minimalizaci rizika. Důraz klademe na kontinuální a dlouhodobý výdělek klienta a precizní práci týmu analytiků. CYRRUS je členem burzy cenných papírů v Praze a Frankfurtu. Zaměřuje se na burzovní obchody především na zahraničních trzích v Německu a USA. Více na www.cyrrus.cz

Asistentka /recepční - Praha

CYRRUS, a.s. – licencovaný obchodník s cennými papíry hledá do svého stále se rozrůstajícího týmu proaktivní, zodpovědnou kolegyni se smyslem pro zodpovědnost na pozici „Asistentka - recepční“.

Co potřebujete splňovat, umět a znát?

SŠ, VOŠ nejlépe ekonomického směru,

Praxe na obdobné pozici vítána,

Velmi dobrá znalost na PC (MS office, především Excel),

schopnost dobré komunikace a týmové práce,

Znalost AJ vítána,

ŘP skupiny B + praxe v řízení výhodou – občasné služební cesty po Praze,

časová flexibilita,

samostatnost, pečlivost, spolehlivost,

schopnost dotahovat věci do konce,

Vysokou míru loajality,

Reprezentativní vystupování,

Vysoká odolnost vůči stresu,

U cizinců prokázání znalosti ČJ na výborné úrovni (slovem i písmem), nejlépe státní jazyková zkouška.

Co Vás čeká?

Vedení administrativní agendy (pošta, firemní knihovna, smlouvy, interní dokumentace, přijímání návštěv, evidence klíčů, karet…),

Zajištění asistenční podpory vedení společnosti (organizace schůzek, příprava podkladů pro jednání, zajišťování služebních cest domácích i zahraničních (ubytování, letenky)..),

Zajišťování firemních akcí a prezentací,

Komunikace s dodavateli a objednávky,

Podílení se na přidělených projektech dle zadání ředitele pobočky Praha,

Odpovědnost za činnost recepce,

Další úkoly dle zadání managementu společnosti.

Co Vám můžeme nabídnout?

Příjemné a přátelské pracovní prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti,

Krásné kanceláře v centru Prahy – budova Florentinum (výherce kanceláří roku 2016)

Možnost seberealizace, osobního a profesního růstu,

Motivační mzdové ohodnocení se škálou benefitů,

Nástup nutný ihned.

Pokud postoupíte do výběrového řízení na danou pozici budeme Vás kontaktovat nejpozději do 30 dnů.

Pokud bychom se do 30 dnů neozvali, nepostoupili jste do užšího výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti CYRRUS, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti CYRRUS, a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost
CYRRUS, a.s.
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.