CRESTYL real estate, s.r.o.

CHUŤ VYTVÁŘET STÁLE NĚCO NOVÉHO, INSPIRATIVNÍHO, A PODÍLET SE NA ZAJÍMAVÝCH DEVELOPERSKÝCH PROJEKTECH, JE TO, CO SPOJUJE VÍCE NEŽ 100 SKVĚLÝCH LIDÍ PRACUJÍCÍCH V NAŠÍ SPOLEČNOSTI.

Jak se nám daří?

designově úžasných projektů
let na trhu
zaměstnanců s DNA Crestylu

Proč k nám?

Crestyl se zavázal k tomu, že bude vytvářet dlouhodobě udržitelné lokality a adresy, že bude vytvářet nové městské čtvrti v nejlepší možné kvalitě. Jsme si jisti, že žádný z našich zaměstnanců nebude nikdy pracovat na úkor kvality, ať už se jedná o design, stavbu nebo prodej.

Zaměstnanci skupiny Crestyl jsou sice hlavně odborníky ve svých oborech, k developerskému procesu však přistupují celistvě. Rozumí každému kroku developmentu a znají rizika. Přistupují k nim přímo a proaktivně. Všichni zaměstnanci si uvědomují dopad svých rozhodnutí. Kolegové a partneři se na ně mohou absolutně spolehnout, ke všem chovají maximální respekt. Jsou otevření, tvrdě pracují, váží si našich produktů i jeden druhého navzájem.  Jednají profesionálně jak v rámci společnosti, tak i s externími partnery.

A  nezapomínají, že by je práce taky měla hlavně bavit! 

Ve skupině Crestyl jsme hnáni touhou inovovat. Inovaci hledáme všude – v designu, materiálech, procesech, řízení nákladů, marketingu i jinde. Inovace a spolehlivost jsou znakem jedničky na trhu, a tou také jsme!

Jak pracujeme?

Zakladatel Crestylu

Zakladatel Crestylu

Omar Koleilat je spoluzakladatelem skupiny CRESTYL. Vytváří celkovou strategii společnosti, její směr a vizi. Přináší cenné kontakty, spojuje Crestyl s novými partnery a investory. Omar je česko-libanonského původu. Je hybatelem, inspirativní a vůdčí osobností Crestylu. Je vždy bezprostřední.

Společná práce i odpočinek

Společná práce i odpočinek

Naše coworkingové centrum je moderní, světlý a přátelský prostor, kde můžete zalézt do kouta a v klidu pracovat, nebo společně s kolegy zajít na kávu či oběd. Někdy se zde pořádají společné snídaně nebo prezentace o novinkách v Crestylu.

Pracovní prostor je IN

Pracovní prostor je IN

Naše kanceláře jsou umístěny v kampusu DOCK v Praze Libni. Máme k dispozici více jak 2000 m2 plochy s překrásným výhledem na řeku, čluny a kavárny. Sedíme kousek od metra Palmovka.

Co dáváme zaměstnancům navíc

Sick day

Zaměstnancům poskytujeme 5 sick days na rok. Ať už jej využijí na nemoc, zotavení po nemoci nebo na odpočinek. Každý musí odpočívat!

Home office

Podporujeme práci odjinud, důležité je nadšení pro práci a zodpovědnost, ne odkud pracujete. Kombinace práce z kanceláří a odjinud, je běžnou součástí práce v Crestylu.

Seberealizace

V Crestylu vyznáváme svobodu v práci, prostor pro nové nápady, myšlenky a tedy seberealizaci. Dotáhnout úkol již musíte sami. Skvělých výsledků si umíme vážit.

Roční bonus

Za odvedenou standardní i nadstandardní práci odměňujeme naše zaměstnance ročním bonusem, který odráží ekonomický výsledek Crestylu a hodnocení zaměstnance.

Inovativní prostředí

Přátelská, neformální a otevřená kultura je to, co nás spojuje. Nikoho s novou myšlenkou nevyhodíme, naopak, každého rádi vyslechneme a v jeho nápadech podpoříme.

Jazykové kurzy

Využít můžete AJ kurzy přímo na pracovišti, v mini skupinkách, v rámci pracovní doby. Výuka probíhá prezenčně i vzdáleně.

Růst společnosti

Budete součástí stabilní developerské společnosti, která vytváří zcela nové městské čtvrti včetně zeleně a parků. Každý rok rosteme a připravujeme nové projekty.

IT vychytávky

Sledujeme IT novinky a pokud nám to dává smysl, odpovídá to pozici a povaze práce zaměstnance, rádi dovybavíme jeho pracovní stůl vychytávkami jako jsou dotykový displej notebooku, tablet, ohebná klávesnice aj.

Odpočinek

Využívat můžete pohodlí coworkingového centra a občerstvení na pracovišti, k dispozici vám je několik druhů výborné kávy.

Naše projekty, pracovat na nich můžete i Vy

Koho hledáme?

Přidáno včera
Možnost občasné práce z domova
  CRESTYL real estate, s.r.o.
Adresa  Praha – Libeň
Přidáno včera

18. května
Možnost občasné práce z domova
  CRESTYL real estate, s.r.o.
Adresa  Praha – Libeň
18. května

18. května
18. května

S kým budete pracovat?

Romana Sadílková – foto
Romana Sadílková
Hlavní účetní

Hledám do svého týmu svědomitého a pracovitého nováčka, který bude důležitou součástí našeho účetního oddělení, ne jen řadovým zaměstnancem, ale kolegyní či kolegou s přidanou hodnotou.

Pavel Svítil – foto
Pavel Svítil
Development Director

Mám na starosti development rezidenčních projektů v Crestylu. Našim projektům v TOP kvalitě, se věnuji více než 7 let a rád předám své zkušenosti a znalosti dál.

Viktor Peška – foto
Viktor Peška
Chief Sales Officer

Na nově vznikající pozici, do oddělení péče o zákazníky, hledám samostatnou a vyzrálou osobnost, se schopností přicházet s novými podněty, která se umí rozhodovat a dovede zhodnotit fakta. V našem týmu panuje přátelská a optimistická nálada.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.