Společnost Connectronics s.r.o. patří do belgické korporace Connect Group, která poskytuje ve svých sedmi evropských společnostech služby v oblasti výroby elektroniky, zejména: nákup komponentů, návrh, vývoj a osazování desek plošných spojů (DPS), výrobu kabelových svazků, montáž elektronických modulů a transport výrobků po celém světě.

TEST TECHNIK V ELEKTROTECHNICKÉ VÝROBĚ

Náplň práce:

  • Spolupracuje na tvorbě nových testovacích programů pro funkční testy
  • Spolupracuje na nastavení parametrů testerů, jejich pravidelnou kontrolu a údržbu
  • Spolupracuje na návrhu konstrukce elektronických a mechanických částí testovacích upínačů
  • Navrhuje optimalizaci testovacích programů
  • Provádí pravidelnou údržbu a kalibraci testovacích zařízení

Požadavky:

  • SOU/SŠ (obor elektrotechniky)
  • Znalost aplikací MS Office (Word, Excel)
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Znalost elektronických součástek a obvodů
  • Osvědčení – vyhláška č.50 o odborné způsobilosti v elektrotechnice (i propadlá)

Schopnosti:

  • Odpovědnost
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Zručnost

Nabízíme:

  • Pracovní prostředí – tichá, klimatizovaná, čistá výroba
  • Pracovní doba - třísměnný provoz
  • 13. mzda
  • Čtvrtletní odměny
  • Roční valorizace mzdy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na kafetérii (svačiny)
  • Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance i pro jejich rodinné příslušníky
  • MultiSport karta
  • Možnost vzdělávání (kurzy AJ)
  • Firemní akce, párty
  • Náborové příspěvky na vybrané pozice
  • Odměny při pracovních a životních jubileích
  • Odměny za zlepšovací návrhy až 1.000 Kč
  • Zaškolení na danou pozici
  • Zajištění potřebného přeškolení vyhlášky 50

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností LMC, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Connectronics, s.r.o. výhradně za účelem výběrového řízení, nejdéle však na dobu 1 roku.

Společnost
Connectronics s.r.o.
Adresa
Billundská 2756, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektromontér, Elektrotechnik, Revizní technik, Technik výroby, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.