Conduent

Ahoj, jsme nejstarší společností na trhu v oblasti outsourcingu, ale charakterizuje nás moderním a individuální přístup. Zároveň se řadíme k největším společnostem, ale fungujeme jako velká rodina. Působíme ve 43 zemích světa, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců. V České republice nás najdeš v Praze. Nejsme jako ostatní firmy, ale jsme jedineční ve svém přístupu.

Conduent v České republice

PRAHA
SPOKOJENÝCH ZAMĚSTNANCŮ
TO JE TO, CO DO SVÉ PRÁCE DÁVÁME

Proč k nám?

Jsme srdcaři s pozitivním přístupem k životu a práci. Jelikož víme, že práce a pracovní kolektiv je nedílnou součástí života každého člověka, snažíme se pracovat tak, ať se do práce a na naše kolegy těšíme.

Proto i při výběru našich nových kolegů se kromě zkušeností a dovedností zaměřujeme hlavně na osobnost a přidanou hodnotu. 

Máme velkou řadu benefitů, skvělý kolektiv, krásné pracovní prostředí. Pomáháme několika nadacím a neustále hledáme jak se zlepšovat a rozvíjet.

Díky 30 letým zkušenostem v oboru a zázemí nadnárodních klientů jsme schopni absolventům bez praxe dát ten pravý odrazový můstek jejich kariéry a profesionálům další možnost získat více zkušeností.


Mezi naše hodnoty patří: 

EMPATIE

Dobrého specialistu zákaznického servisu dělá umění vcítit se do druhých. Proto při jednání s klienty či kolegy bereme ohled na jejich pocity a postoje a snažíme se, aby se každý mohl vyjádřit.

PODNIKAVOST

Jsme nadšení z jakékoliv iniciativy nebo názoru, se kterými naši kolegové příjdou. Je to velmi dobře, protože nám záleží jak se v práci cítíte a pokud Vás napadá jak to zlepšit, tak nám to určitě řekněte.

ODPOVĚDNOST

Bereme odpovědnost za naše chování vůči našim kolegům a hlavně také našim klientům. Snažíme se neustále zdokonalovat.

Neskrýváme se ani před společenskou odpovědností a pomoc je pro nás na prvním místě. Aktivně pomáháme Mobilnímu hospicu Ondrášek a organizaci Adra.

Chcete se přihlásit k odběru našich měsíčních posílání? Klikněte na ikonu v zápatí!

S kým budete pracovat?

Nataliia Chipek – photo
Nataliia Chipek
Site Lead

Michaela Škodová – photo
Michaela Škodová
HR Manager Czech Republic

Dmitry Levman – photo
Dmitry Levman
Operations Leader

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme