con4PAS, a.s.

Jsme přední česká IT poradenská společnost a dodavatel kompletních B2B řešení s mnohaletými zkušenostmi. Působíme na globálním trhu a pomáháme zákazníkům ze všech odvětví. Zaměřujeme se na podporu elektronické komunikace mezi společnostmi i v rámci interních procesů, papír patří minulosti. Záleží nám na vysokém standardu námi dodávaných služeb. Naší přidanou hodnotou je individuální přístup ke každému zákazníkovi i jednotlivému projektu, zakládáme si na dlouhodobé podpoře a vzájemných vztazích.

Jak se nám daří?

Dosáhli jsme plnoletosti, na trhu jsme přes 18 let
Naši práci využívají ve více než 37 zemích
Přes 400 dokončených projektů

Proč k nám?

Jsi nadšený do IT a hledáš práci v přátelském prostředí, do které se budeš těšit? Pojď růst společně s con4PAS! 

Láká Tě práce na inovativních a zajímavých projektech pro přední světové společnosti? Chceš vidět reálné výsledky? Práce v con4PAS nabízí řadu benefitů – pravidelné vzdělávání na odborných školeních i konferencích, možnost individuální výuky angličtiny v pracovní době, notebook a mobil s neomezeným tarifem, paušální příspěvek na stravování, občerstvení zdarma, měsíční příspěvek na kulturu, rekreaci, sport, vzdělávání a zdraví, příspěvek na penzijní pojištění, home-office… Největším benefitem jsou však Tvoji budoucí kolegové.

Díky širokému portfoliu našich služeb umíme vyřešit i ty nejsložitější požadavky našich zákazníků. Naše tradiční partnerství s německou společností SAP jsme v uplynulých letech navíc rozšířili o partnerství s izraelskou společností AudioCodes Ltd. a se švédskou společností Sinch.

Nabyté technické know-how jsme prokázali na mnoha úspěšně dodaných projektech u našich tuzemských i zahraničních zákazníků, kterými jsou velké společnosti z celé řady odvětví, od energetiky a těžebního průmyslu přes strojírenství, spotřební průmysl, veřejný sektor, stavebnictví, telekomunikace, finanční služby, farmacii, logistiku až po profesionální služby.

Ctíme filosofii tří Z, spokojený Zákazník, Zaměstnanec a Zaměstnavatel.

Práce nás baví!

Úspěchy.

Úspěchy.

Máme za sebou spoustu úspěchů a ocenění. Pracujeme na inovativních a zajímavých projektech u předních společností. Uvidíš výsledky své práce a můžeš růst společně s firmou. V con4PAS dostaneš prostor pro tvůrčí přístup.

Přátelé.

Přátelé.

U nás nezískáš jen kolegy, ale i kamarády. Jsme profesionálové, ale na pracovišti vládne uvolněná atmosféra. Všichni si tykáme. Jsme nadšení do oblasti IT a naše práce nás baví.

Zábava.

Zábava.

Pravidelně pořádáme firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny. Přímo ve firmě máme relaxační zónu s Xboxem, stolním fotbálkem a šipkami. Posilovna je hned u vstupu do budovy. Spoustu zábavy si jistě užiješ i díky měsíčnímu příspěvku na kulturu, rekreaci, sport, vzdělávání a zdraví.

Proč pracovat zrovna u nás?

OSOBNÍ RŮST

Pravidelně se vzděláváme na odborných školeních a konferencích. Pokud se chceš zlepšit v jazycích, individuální hodiny angličtiny nebo němčiny můžeš mít i v pracovní době.

FLEXIBILITA

Na odpočinek budeš mít 25 dní dovolené ročně, navíc můžeš čerpat další 2 dny na práci pro charitu. Využít můžeš pružnou pracovní dobu nebo home-office.

NOTEBOOK A MOBIL S TARIFEM

Při nástupu dostaneš svůj notebook a mobil s neomezeným tarifem. Vše můžeš používat i k osobním účelům.

DOBRÉ SKUTKY

Pravidelně podporujeme různé dobročinné organizace a aktivity. Podporujeme i individuální akce, kde se můžeš zapojit i Ty, např. Běh pro světlušku nebo akce Do práce na kole.

MEZINÁRODNÍ PROJEKTY

Své jazykové schopnosti si můžeš procvičit v rámci mezinárodních projektů a pokud Ti nevadí cestování, pak se podíváš i za hranice ČR.

BENEFITY

Měsíčně dostáváme nejen příspěvek na kulturu, rekreaci, sport, vzdělávání a zdraví, stravování, ale i příspěvek na penzijní připojištění. K tomu navíc příspěvek narozeninový, svatební, za odpracovanou dobu a příspěvek za doporučení nového kolegy.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
26. ledna
  con4PAS, a.s.
Adresa  Praha – Lhotka
26. ledna

26. ledna
  con4PAS, a.s.
Adresa  Praha – Lhotka
26. ledna

Chceš u nás pracovat?

1

Přečteme si Tvůj životopis.

Budeme rádi, když nám napíšeš, proč by Tě práce u nás mohla bavit.

2

Sejdeme se na pohovoru.

Můžeš k nám přijít osobně, nebo si s Tebou zavoláme třeba přes MS Teams.

3

Tvůj první den v con4PAS může začít.

Už se tady na Tebe těšíme.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.