Technologie přetváří způsob, jakým žijeme!

Věříme, že v tomto "neustále online“ světě je smysluplné mít skutečné spojení s prací, kterou děláte. Epicentrum této transformace je poháněno nejpokročilejšími sítěmi na světě - konektivitou, kterou budujeme. Naši zkušení zaměstnanci neustále hledají nový a lepší účel, roli a využití našich sítí po celém světě: jak zvýšit vlnový rozsah, rozšířit kapacitu, zvýšit efektivitu a urychlit rozšíření sítí a zjednodušit přechod na nové sítě.

Hledáme inženýra neustálého zlepšování se sídlem v Brně - České republice; s výhodou práce v rámci výrobního závodu a každodenní interakcí s globálním týmem!

Neustálé zlepšování je firemní iniciativa zaměřená na zlepšení naší obchodní výkonnosti pomocí standardních nástrojů pro zlepšování metodiky, abychom se stali efektivnějšími, uspokojili naše zákazníky a přinesli větší hodnotu našim akcionářům.

Jak nám pomůžete propojit svět


Jako CPI Engineer budete rozvíjet a implementovat jednotný přístup k procesu neustálého zlepšování v Brně. Poskytování vysoce kvalitních produktů a služeb prostřednictvím štíhlých procesů a efektivních hodnot, poskytování nových metodik a přístupů s cílem odstranit přírodní odpad a neefektivitu napříč několika segmenty a obchodními jednotkami.

Budete zodpovědný za vedení iniciativ neustálého zlepšování ve spolupráci s týmy místních oddělení s cílem řídit a usnadnit zavádění kultury a procesů štíhlé výroby (Lean), vaše znalosti nejlepších nástrojů pro zlepšování provozu ve své třídě, jako jsou Lean, Six Sigma a další relevantní nástroje a metodiky, budou klíčem k úspěchu v této roli.

Priorita se klade na zefektivnění štíhlé výroby v závodě v Brně, včetně akcí Kaizen, projektů a jakékoli jiné činnosti ke zlepšení a dalšímu úsilí k zeštíhlení a zajištění realizace plánu transformace.

Požadovaná kvalifikace

  • Komunikativní úroveň angličtiny a češtiny, psané i mluvené.
  • Technická/provozní praxe se zaměřením na výrobu, logistiku nebo průmyslové inženýrství.
  • Prokazatelné předchozí zkušenosti v analytickém prostředí, rozhodnutí řízená daty, hodnocení a interpretace.
  • Zkušenosti z výrobní společnosti a řízení projektů v průmyslovém prostředí.

Nadchnete nás, pokud máte

  • Certifikace Green Belt.

Why CommScope:

CommScope is on a quest to deliver connectivity that empowers how we live, work, and learn. Our employees push the boundaries of communications technology that enables game-changing discoveries like 5G, the Internet of Things, and gigabit speeds for everyone, everywhere. With our unmatched expertise in copper, fiber, and wireless infrastructure, our global clients rely on us to outperform today and be ready for the needs of tomorrow.

If you want to grow your career alongside bright, passionate, and caring people who strive to create what's next…..come connect to your future at CommScope.

CommScope is an Equal Opportunity Employer (EEO), including people with disabilities and veterans. If you are seeking an accommodation for the application or interview process, please contact us. You can also learn more about CommScope’s accommodation process and EEO policy at careers.commscope.com/eeo

Informace o pozici

Společnost
CommScope Czech Republic s.r.o.
Address
Tuřanka 856/98b, Brno – Tuřany
Required education: Education is not important
Required languages: Czech (Advanced), English (Pre-intermediate)
Benefits: Contributions to the pension / life insurance, Educational courses, training, Company catering, Contribution to sport / culture / leisure
Listed in: Electrical and power engineering, Telecommunications, Manufacturing and industry, Electrical engineer, Telecommunication technologist, Production Manager, Industrial Designer, Design engineer
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

CommScope, Ana Parra