Technologie přetváří způsob, jakým žijeme, učíme se a prosperujeme. Věříme, že v tomto "neustálém" světě je důležité mít skutečné spojení s prací, kterou děláte.

Epicentrum této transformace je poháněno nejsofistikovanějšími sítěmi na světě - konektivitou, kterou vytváříme. Naši zkušení zaměstnanci přehodnocují účel, roli a využití našich sítí po celém světě; Chcete-li zvýšit šířku pásma, rozšířit kapacitu, zvýšit efektivitu, urychlit nasazení a zjednodušit migraci. Od sportovních arén až po nejmodernější datová centra - poskytujeme příležitosti, kde můžete inovovat a tvořit, zatímco rostete a rozvíjíte svou kariéru. Přijďte se spojit se svou budoucností.

Vzhledem k pokračujícímu růstu a poptávce přijímáme bilingvního (českého a anglického) PLC inženýra, aby se připojil k našemu týmu na místě v našem výrobním závodě v Brno. Zde vyrábíme špičkové produkty pro konektivitu, včetně optických kabelů a zakončení, optických rozvaděčů a skříní a skříní.

Jak nám pomůžete propojit svět

Tato role, která je podřízena vedoucímu provoznímu manažerovi a spolupracuje po celém světě s kolegy ve Velké Británii, USA i mimo ni, přinese odborné znalosti PLC do stávajícího tvrdě pracujícího týmu procesních inženýrů, provozních manažerů a plánovačů.

Budete podporovat přechod nové produktové řady a procesů na místo, optimalizovat a řídit efektivitu v nových i stávajících procesech. Počáteční zaměření pro tuto roli bude ve výrobě gelových linek, s dalšími klíčovými oblastmi, jako je výroba optických kabelů a další, které budou podporovány v průběhu času.

Budete mít vliv tím, že

 • Programování softwarových aplikací podle programovacích standardů PLC
 • Optimalizace automatických a poloautomatických linkových procesů úpravou PLC programů
 • Údržba výrobních linek řízených PLC
 • Testování účinnosti, bezpečnosti a spolehlivosti automatizovaných systémů
 • Řešení problémů se systémem
 • Tvorba, kontrola a aktualizace výrobní dokumentace
 • Spolupráce s procesními inženýry a externími dodavateli
 • Optimalizace výrobních nákladů a výrobních časů pomocí nástrojů jako Lean, Greenbelt, 5S

Požadovaná kvalifikace ke zvážení

 • Bakalářský titul v oboru softwarového inženýrství, strojírenství, elektrotechniky nebo příbuzného oboru; nebo rovnocenné dovednosti a znalosti získané prostřednictvím zkušeností
 • Předchozí zkušenosti s nastavením a údržbou PLC strojů jsou zásadní
 • Plynulost v angličtině i češtině je nezbytná. Mluvená angličtina je důležitější než psaná angličtina, ale ujistěte se, že podáváte svou žádost v angličtině
 • Znalost principů návrhu softwaru.
 • Samostatnost, proaktivní a řízené myšlení, analytické myšlení.

Budete nás nadchnout, pokud máte:

 • Znalost PLC strojů, zejména strojů SIEMENS, Schneider, Allen-Bradley a Wonderware
 • Certifikace vyhlášky 50
 • Zkušenosti ve velkém korporátním podniku
 • Pracovali jste s podobnými produktovými řadami již dříve

Proč CommScope?

Nestává se často, abyste dostali šanci spojit se s něčím mimořádným. Věříme, že v tomto "neustálém" světě je nezbytné mít skutečné spojení s prací, kterou děláte. Poháněni kolektivním smyslem pro integritu se snažíme zajistit, aby naše životy, domovy a podniky byly posíleny nejvyspělejšími sítěmi na světě.

Naše dynamické pracovní prostředí přitahuje pokrokově smýšlející, pracovité a starostlivé lidi, kteří se snaží budovat to, co bude dál. Našim zaměstnancům poskytujeme příležitosti, kde mohou inovovat a budovat a zároveň růst a rozvíjet svou kariéru. Rosteme se změnami a víme, jakou hodnotu hraje rozmanitost při přinášení nových poznatků a vytváření lepších řešení.

Zde najdete kulturu spolupráce, která podporuje autenticitu a prosazuje inkluzivitu. Přijďte se spojit se svou budoucností.

Informace o pozici

Společnost
CommScope Czech Republic s.r.o.
Adresa
Tuřanka 856/98b, Brno – Tuřany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 54 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Výroba a průmysl, Programátor, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Technolog výroby, Seřizovač/programátor CNC strojů, Embedded vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CommScope, Jo Ferries