Commerzbank has been present in the Czech Republic with a branch in Prague since 1992. Decades of experience have allowed Commerzbank to gain a true insight into the Czech market, with all its particularities and rules. This in-depth knowledge, combined with our financial expertise, allows us to provide extensive services to both German companies, with presence in the Czech Republic, and international companies with activities in Germany. Furthermore we also look after local companies who do local business in the Czech Republic. We are your strategic partner for international and local business

Trainee - Corporates International

Náplň práce

  • Podpora klientských poradců v rámci obchodního týmu
  • Příprava podkladů o firemních klientech v souvislosti s procesem KYC (Know Your Customer), korespondence s klienty a interní komunikace v rámci skupiny Commerzbank
  • Analýza klientů a akvizic, tvorba obchodních/produktových nabídek, příprava úvěrových obchodů a podkladů do schvalovacího procesu
  • Ùčast na jednáních se stávajícími klienty a také účast na akvizičních schůzkách
  • Zapojení do aktuálních projektů v rámci Corporates International

Požadavky

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření (minimálně Bc.)
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Výborné komunikační schopnosti a důraz na detail
  • Dobrý time management a vytrvalost
  • Orientační znalost finančních výkazů
  • Znalost AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou

Nabízíme

  • Perspektivní a odbornou práci v příjemném kolektivu
  • On-the-job training, možnost poznat chod různých oddělení banky
  • Další vzdělávání v rámci koncernu, možnost školení ve Frankfurtu a účasti na Trainee programu v Londýně
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (6 týdnů dovolené, Multisport kartu, stravenky, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, proplacení MHD kupónu, příspěvek na výuku cizích jazyků, sick days, kompenzace mzdy v případě nemoci, kafeterie, firemní akce atd.)

Jedná se o práci na plný úvazek. Pozice je určena pro absolventy a zájemce s praxí max. do 2 let. Pokud vás pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v angličtině. Těšíme se na vaši odpověď!

Společnost
COMMERZBANK Aktiengesellschaft, pobočka Praha
Adresa
Jugoslávská 934/1, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Firemní bankéř/Relationship Manager, Bankovní poradce, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

COMMERZBANK Aktiengesellschaft, pobočka Praha, Lenka Nováčková
Jugoslávská 1, 120 00 Praha – Praha 2, Česká republika
+420 221 193 598