COMFORT FINANCE GROUP

Jsme investiční skupina působící v oblasti investic, zajištěných produktů a fintechových řešení. Prostřednictvím motivovaných a proaktivních lidí, kteří s námi chtějí společně růst a posouvat se dál, plníme naše ambiciózní cíle. Přidejte se k nám a pojďme společně měnit svět financí!

Jak se nám daří?

Let na trhu
Mil. Kč - hodnota aktiv, která spravujeme
Projektů měnících svět financí

Proč k nám?

Rosteme, budujeme fintech, plníme své sny a nastavujeme nové a ambiciózní mety. Svět se rychle mění a my s ním. Nechceme být jen týmem, který je připraven na budoucnost, chceme ji tvořit. 


  • Máme ambiciózní projekty - např. Dluhopisomat - nejlépe hodnocené dluhopisové tržiště v ČR, Investice na míru, nebo třeba moderní aplikace, které si sami vyvíjíme.  
  • Profesionalita, orientace na výsledek, efektivita a respekt jsou jedny z hlavních firemních hodnot, které jsou protkané napříč všemi týmy. 
  • Jsme flexibilní - optimálních výsledků dosahujeme i tím, že pracovní náplň, formu i úvazek spolupráce nastavujeme ke vzájemné spokojenosti. 
  • Nabízíme neomezenou možnost realizace - nepodléháme korporátním škatulkám a nařízením. Budete mít možnost být tvůrcem projektů a strategií. 

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

Inspirujeme se

Inspirujeme se

Jsme tým skvělých odborníků, kteří se vzájemně podporují, motivují a challengují. Respektujeme rozdílné názory a přístupy kolegů, stejně tak i potřeby našich investorů, klientů a obchodních partnerů.

Netradiční benefity

Netradiční benefity

Vychutnáváme si každý den čerstvé ovoce, zeleninu, čokoládu i kvalitní kávu. Čas jsou peníze - a pokud ho nechcete ztrácet cestou na oběd, doneseme vám jídlo až na stůl.

Akce, teambuildingy a sport

Akce, teambuildingy a sport

Aktivně pečujeme o pozitivní a přátelskou atmosféru v kolektivu společenskými aktivitami. Ať už jste zarytý milovník fitness, nebo si rádi jen tak piknikujete, u nás vždy najdete parťáka na nějaký ten zdravý pohyb či zábavu.

BENEFITY

Lokalita

Kancelář se super výhledem a výbornou dopravní dostupností.

Flexibilita

Nastavíte si dobu a rozsah práce přesně podle vašich potřeb.

Sick days

Vezmete si den volna, když vám bude nevolno.

Home office

Pokud se na tom společně domluvíme a povaha práce to umožní, budete moci pracovat z domova.

Příspěvky

Užijete si příspěvky na sport, relaxaci nebo nákupy.

Zvýhodněné produkty

Pro své kolegy máme připraven např. zvýhodněný nákup skupinových dluhopisů.

VIP sedadla v O2 aréně

Budete mít možnost využít VIP klubová sedadla s přednostním právem k zakoupení vstupenek na všechny veřejné akce.

Video

KOHO HLEDÁME?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Přidáno dnes
  COMFORT FINANCE GROUP
Adresa  Praha – Vinohrady
Přidáno dnes

20. března
  COMFORT FINANCE GROUP
Adresa  Praha – Vinohrady
20. března

20. března
  COMFORT FINANCE GROUP
Adresa  Praha – Vinohrady
20. března

KLÍČOVÍ LIDÉ:

JUDr. Ing. Andrej Štaňko, Ph.D. – foto
JUDr. Ing. Andrej Štaňko, Ph.D.
Spoluzakladatel

Právník s mezinárodní advokátní praxí. Zakladatel Advokátní kanceláře Vinohradská. Specializuje se na právo kapitálového trhu, regulaci investičních fondů a problematiku private equity a offshore struktur.

Ing. Petr Cimala – foto
Ing. Petr Cimala
Spoluzakladatel

Ekonom a zkušený investor. V průběhu let aktivně investoval na světových trzích, věnoval se různým podnikatelským projektům i novým trendům digitálních měn. Nyní se plně věnuje rozvoji investiční skupiny CFG.

PRŮBĚH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:

1

Projdeme si všechny zaslané materiály

Ozveme se obratem, nejpozději do pár dní. V rámci úvodního telefonického kontaktu si vzájemně doplníme důležité informace.

2

Seznámíme se

V případě, že vzájemné představy se shodují, rádi vás přivítáme u nás v kanceláři a probereme veškeré vaše relevantní zkušenosti i naše představy. Počet kol záleží na náročnosti/seniority dané pozice. Snažíme se, aby byl celkový proces dynamický a rychlý.

3

Ozveme se vám se zpětnou vazbou

Výsledek výběrového řízení dáváme vědět co nejdříve, a to i v případě neúspěchu. Nabídku sdělujeme co nejrychleji a ponecháváme prostor pro případné doladění podmínek spolupráce a termínu nástupu.

4

Onboarding

Společně nastartujeme vaši novou kariérní cestu a přivítáme vás mezi námi :-)

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.