Úspěšná česká IT firma s HQ v Praze a pobočkami v Brně, Londýně a Washingtonu D.C. Vyvíjíme vlastní SW pro BigData a datovou intergraci, který dodáváme organizacím po celém světě. Naše platforma CloverDX byla firmou Gartner zařazena do Magic Quadrant for Data Integration Tools.

IT Konzultant / Big Data tým (také remote)

Co budete dělat

V rámci našeho konzultačního data SWAT týmu budete pomáhat velkým globálním firmám i nadějným startapům zvládat výzvy digitální transformace. Data jsou všude kolem nás a vy z nich budete dělat informace.

Méně vzletněji - pracovat na zákaznických projektech v oblasti integrace a analýzy dat:

  • vymýšlet technicky náročná řešení
  • propojovat datové systémy
  • navrhovat strategie migrace mezi různými systémy,
  • používat různé technologie (CloverDX, všechny myslitelné DB, Linux/Unix, REST a SOAP webové služby, XML, Java atd.),
  • zpracovávat data (často v TB objemech) prostřednictvím našeho vlastního ETL nástroje
  • pomáhat vylepšovat náš produkt (prostřednictvím feedbacku našim vývojářům)
  • komunikovat se zákazníky (často v angličtině)

Příklady projektů

Váš ideální profil

  • jste komunikativní
  • znáte Linux/Unix
  • pracoval/a jste s databázemi (SQL / Oracle / PostreSQL / MySQL / Snowflake )
  • máte povědomí o programovacích jazycích – čtení, algoritmizace - např. v shellu, Javě, PHP, PL/SQL apod.
  • máte obecný přehled v IT
  • umíte používát angličtinu (technickou)
  • výhodou zkušenost s BI/DWH/ETL

Co nabízíme

  • práci na projektech pro globální firmy i nadějné start-upy (napříč vertikálami a kontinenty)
  • otevřené a přátelské prostředí
  • rozšiřování znalostí v IT technologiích,
  • po zaškolení možnost přesunu do jedné z našich poboček do Londýna nebo Washingtonu DC,
  • pružnou pracovní dobu (včetně režimu remote)
  • 3x ročně firemní akce (hory, voda),
  • 5 týdnů dovolené, sickdays ročně, 1 birthday day,
  • balíček benefitů (příspěvek na dovolenou, sport, kulturu),

Pozici nabízíme s možností flexibilně pracovat z naší pobočky v Praze, Brně či full-remote (po zaškolení).

O oddělení

Konzultační tým

Někteří nám říkají datový S.W.A.T. tým. Přijdeme, analyzujeme, vyřešíme to a jdeme pryč. Dodáváme takové řešení, které je náš zákazník schopen sám dále rozvíjet. Jedná se o velmi rozmanitou práci při které využíváme náš vlastní SW. Projekty realizujeme pro firmy z celého světa.

Společnost
CloverDX
Adresa
Vinohradská 1597/174, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Databázový specialista, DevOps vývojář, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.