Java Developer Junior

Vyvíjíme v Javě nástroj pro datovou integraci, který používají střední a velcí zákazníci po celém světě a hledáme schopné vývojáře, kteří jej budou vyvíjet s námi. Pokud tě zajímá dlouhodobá práce na zajímavém produktu, určitě stojí za to si alespoň popovídat. Celou technologii jsme si vyvinuli od počátku sami a z původní firmičky o 2 lidech jsme se rozrostli na firmu, která má svou pobočku nejen v Anglii, ale i Spojených Státech a dodává software například předním světovým finančním institucím nebo logistickým firmám.

Většina práce je v technologiích, které souvisejí s Javou, ale každý člen týmu občas musí alespoň trochu zabrousit do CI (Jenkins) nebo build systému (Gradle). Samozřejmostí je práce s GITem (repository máme na BitBucketu). Pracujeme napříč celým produktem. To znamená, že je určitě dobré rozumět standardní Javě, ale hodí se i Eclipse, SWT, JDBC, Spring, Hibernate, JSF, PrimeFaces. A další související věci jako JUnit, Selenium, RCPTT, JIRA, Docker, Linux, Gradle, Git, REST, SQL. Nic ze zmíněných technologií není kriticky nutné, ale se všemi se u nás setkáš a čím víc o nich víš předem, tím lépe. V poslední době také čím dál víc hledáme lidi, kteří nám pomohou s front-endem, takže budeme rádi i za zkušenosti s JavaScriptem, HTML, CSS.

Práce probíhá s důrazem na spolupráci v rámci týmu. Každý z týmů si postupně uzpůsobuje svoji metodiku, ale dá se říci, že vycházíme z klasického SCRUMu. Každý z vývojářů může ovlivnit nejen co se bude vyvíjet, ale také jakým způsobem se to bude vyvíjet.

Pokud tě tato pozice zaujala, pošli nám své CV nebo odkaz na LinkedIn.


Informace o pozici

Společnost
CloverDX
Adresa
Příkop 838/6, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Čeština (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.


CloverDX a.s, Barbora Bořková