Člověk v tísni, o. p. s.
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha 2

Junior Administrative Officer Blízký Východ (PIN Volunteer)

Typ pozice: plný úvazek

Nástup: červen-červenec 2023

Smlouva: Dobrovolnická, na 6 měsíců s možností prodloužení

Místo působení: Erbíl, Irák 50% a Gaziantep, Turecko 50%

Vaše role:

Stanete se součástí regionálního týmu Blízkého východu Humanitární a rozvojové sekce s místem působení v Erbílu, Iráku a Gaziantepu, Turecku. Budete přímo v kontaktu s kolegy na misi, kteří se nachází jak v Iráku, tak i v Sýrii nebo Turecku. Čeká vás úzká spolupráce s HR oddělením, IT oddělením a oddělením logistiky. Vašim hlavním úkolem bude personální a logistická podpora zaměstnanců vyjíždějících na mise, kontroly mzdových podkladů (dovolené, měsíční faktury apod.), zajišťování víz a pracovních povolení, letenek, ubytování a koordinace cest zahraničních kolegů. Administrativní podpora našich zahraničních programů dále zahrnuje přípravu a ověřování plných mocí, zajišťování podpisů a komunikaci s veřejnými orgány (úřady, ambasády). Budete se také podílet na aktualizaci interních databází a archivů a přípravě dokumentů při auditech. V tom všem Vám bude pomáhat tým místních kolegů a náš zkušený regionální officer, který bude zajišťovat přípravu podkladů, překlady apod.

Hledáme někoho, koho baví podpůrné a koordinační úkoly. Pozice je vhodná pro samostatné a pečlivé kandidáty s kladným vztahem k administrativě, kteří zároveň rádi komunikují a nezaleknou se dynamické povahy práce, která vyžaduje vysokou flexibilitu.

Pro tuto pozici jsou důležité:

 • Zkušenost s administrativní pozicí (výhodou je i zkušenost s administrací v oblastech HR, logistika, Customer service)
 • Výbornou znalost angličtiny a češtiny
 • Zkušenosti s prací v mezinárodním kolektivu jsou výhodou
 • Dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
 • Samostatnost, spolehlivost a schopnost dokončovat úkoly v dané kvalitě a čase
 • Pečlivost a orientace na detail
 • Schopnost samostatně si organizovat svoji práci, prioritizovat jednotlivé úkoly a souběžně řešit rozdílná zadání
 • Schopnost flexibilně řešit nově nastalé situace
 • Znalost nástrojů Microsoft Office

Co Vám nabízíme:

 • Zkušenost práce na našich misích v Sýrii, Iráku a Turecku
 • Práce v mezinárodním týmu
 • Diety během pobytu v Erbílu nebo v Gaziantepu ve výši 45 EUR na den (cca. 32 000 CZK měsíčně, nedaní se)
 • Sdílené ubytování (samostatný pokoj ve sdíleném bytu)
 • Příležitost ke vzdělávání a k rozvoji (např. kurz arabského jazyka)
 • Účast na VEPT (Violent Environment Preparedness Training) školení
 • ČvT pokryje leteckou cestu do Erbílu/Gaziantepu a zpáteční cestu domů
 • Cestovní pojištění a zdravotní helpdesk 24/7
 • 25 dní placené dovolené za rok
 • Pracovní laptop a mobilní telefon
 • Možnost občasného home office, flexibilní pracovní doba
 • Skvělý mezinárodní kolektiv a přátelská pracovní atmosféra

Život v Erbílu:

Erbíl jako hlavní město Kurdistánu nabízí mnoho možností k běžným aktivitám, sportovnímu, kulturnímu a rekreačnímu vyžití.

Bydlí se zde ve sdílených bytech se 3 samostatnými pokoji. Všechny byty se nachází v bezprostřední blízkosti, a tak je možné se potkávat s ostatními mezinárodními kolegy i mimo pracovní dobu. Kancelář máme v docházkové vzdálenosti od ubytování (zhruba 20 min chůze).

Dopravu zajišťují naši řidiči, kteří jsou k dispozici po celý den, a lze také využít online aplikaci pro přepravu cestujících.

Jak se přihlásit:

Zaujala vás tato pozice? Skvělé! Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu v anglickém jazyce přes tento přihlašovací formulář:

https://apply.workable.com/people-in-need-2/j/E5D02CE115/apply/

Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.


Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (www.peopleinneed.cz/policies).

People in Need is committed to preventing any type of unwanted behavior at work including sexual harassment, exploitation and abuse, lack of integrity and financial misconduct and is committed to promoting the welfare of children and adults with whom People in Need involves. People in Need expects all staff to perform job duties and responsibilities in accordance with People in Need code of conduct and key policies (available at: https://www.peopleinneed.net/key-policies-4142gp). People in Need Staff will undertake the appropriate level of training.

All offers of employment will be subject to satisfactory references and appropriate screening checks, which can include criminal records and terrorism finance checks.

We are committed to ensuring diversity and gender equality within our organization and encourage applicants from diverse backgrounds to apply.

Informace o pozici

Společnost
Člověk v tísni, o.p.s.
Adresa
Irák, Sýrie
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Práce převážně z domova
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.