Člověk v tísni, o. p. s.
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha 2

Accounting Controller JUNIOR

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr, smlouva na 12 měsíců s možností prodloužení na neurčito
Lokalita: Praha, centrální kancelář organizace
Termín nástupu: dle dohody / ASAP

Organizace Člověk v tísni (ČvT) je jednou z největších neziskových organizací v regionu střední a východní Evropy, působící v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, podpory lidských práv či sociálního začleňování. Do našeho účetního týmu v Humanitární a rozvojové sekci na centrále v Praze hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Accounting Controller JUNIOR.

Náplň práce:

  • Postupné zapracování se do oblasti účetnictví a controllingu zahraničních misí
  • Účast na dílčích controllingových aktivitách
  • Po zaškolení také účtování různých typů účetních operací
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu
  • Příprava podkladů pro účetní závěrky a podílení se na závěrkových operacích
  • Kontrola a zpracování účetní dokumentace
  • Příprava různých pravidelných i ad hoc analýz a podkladů pro auditory
  • Související administrativní podpora

Požadujeme:

Práce vhodná i pro absolventy
Aktivní angličtinu a češtinu (jak slovem, tak písmem - komunikace se zahraničními misemi na denní bázi)
Základní znalost podvojného účetnictví
Smysl pro detail a schopnost dotahovat věci do konce
Týmového hráče a dobré komunikační schopnosti (úzká spolupráce s ostatními členy týmu)
Budoucí ochotu cestovat na zahraniční mise
Znalost systému MS Dynamics NAV výhodou
Znalosti dalších světových jazyků výhodou (např.: francouzština, portugalština, arabština, ruština, etc)
Zkušenost z neziskového sektoru je vítána

Nabízíme:

  • Nástupní plat v rozmezí 30 000 Kč až 34 000 Kč měsíčně podle Vašich předchozích zkušeností;
  • Zázemí velké, stabilní a neziskové organizace s mezinárodní působností
  • Smysluplnou a zajímavou práci v přátelském kolektivu a dynamické organizaci
  • Důkladné zaškolení a seznámení s problematikou účetnictví a controllingu zahraničních misí
  • Perspektivu profesního růstu a osobního rozvoje (seniorní kolegové z týmu jezdí na krátkodobé pracovní cesty na zahraniční mise)
  • Odborná školení (jak technických znalostí, tak softových dovedností)
  • Jazykové kurzy, multisport karta
  • Možnost využívat naši školku přímo v domě
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Možnost občasného home office (na základě domluvy s manažerem)
  • Možnost účasti na zajímavých akcích, které ČvT pořádá (festival Jeden svět, apod)
  • Přátelské kolegy s podobnými hodnotami

Jak se přihlásit:

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu přes náš přihlašovací formulář: https://apply.workable.com/people-in-need-2/j/08913415CC/apply/

Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.

Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (www.peopleinneed.cz/policies).

Společnost
Člověk v tísni, o.p.s.
Adresa
Šafaříkova 635/24, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.