Jsme česká IT firma. Dodáváme komplexní IT služby a end to end řešení. Zaměřujeme se na vývoj (především back-end Java, .NET, databáze, front-end React, Angular, PHP, JavaScript), analýzu, architekturu, DevOps, testing, securitu, mobilitu, project management a konzultace.
Jsme si vědomi, že úspěch a stabilita Cleverlance je postavena na schopnostech a znalostech našich lidí. Oceníme, když se s námi podělíte o své zkušenosti.

Test Automation Engineer

Máte praxi v navrhování, implementaci a realizaci automatizovaných testů? Orientujete se v Seleniu a SoapUI a nejsou vám cizí pojmy Grafana a Kibana? Máte ambice, nebo už dokonce programujete? Pojďme se sejít a proberme možnosti, jak uplatnit vaše zkušenosti na smysluplných řešeních na Cleverlance projektech v oblasti bankingu a telca.

CO VÁS ČEKÁ?

  • návrhy, implementace a realizace automatizovaných testů
  • návrhy a realizace a údržba funkčních manuálních a integračních testů
  • návrh a údržba testovacího prostředí na testování chyb
  • vytváření test case podle testovacího plánu
  • práce s logy a databázemi, zejména vyhledávání a filtrování, například v Kibaně
  • analýza výsledků testování, reporting, zpracování dokumentace
  • spolupráce s ostatními členy týmu

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

  • využijete své zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním testů – znalost principů QA a cyklu vývoje SW
  • máte dokladovatelnou praxi s některým z nástrojů pro automatizované testování (např. Selenium/JMeter/SoapUI atd.)
  • u nás zúročíte své zkušenosti s programováním v jazycích Java / Python / C++ / C# / JavaScript
  • znalost psaní testovacích scénářů
  • vítány jsou i vaše zkušenosti s výkonnostním či zátěžovým testováním
  • přijdou vám vhod zkušenosti s nástroji jako GIT, GitLab, Jenkins, Grafana, Kibana apod.
  • bez praktické znalosti SQL se neobejdete
  • umíte pracovat v JIRA, Confluence
  • zabodujete znalostí čtení z diagramů UML, EA
  • máte schopnost porozumění logice aplikací po funkční stránce
  • jste týmový hráč/ka, máte zodpovědný a aktivní přístup k práci a řešení problémů, samostatnost a smysl pro detail
    ovládáte výborně ČJ/SJ, AJ máte na komunikativní úrovni

CO NABÍZÍME?

  • příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy nebo v Brně Žabovřeskách, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další

Společnost
Cleverlance Enterprise Solutions s.r.o.
Adresa
Voctářova 2500/20a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Cleverlance Enterprise Solutions s.r.o., Lenka Belancová
+420 778 401 522
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.