V Cleverlance se zabýváme poskytováním komplexních IT služeb, které co nejpřesněji odpovídají požadavkům našich klientů. Najdete u nás testery, analytiky, vývojáře aplikací. Zákazníkům nabízíme možnost od nás získat nástroje, díky kterým mohou lépe a efektivněji fungovat, našim zaměstnancům zase způsob, jak využít svoje nadání a kreativitu.

Traffic Manager - digital agentura

V kvalitní agentuře bývá práce tolik, že se bez dobrého traffic managera neobejde. A my si za tím, co QUB dokázal, opravdu stojíme.

Potřebujeme k sobě profesionála, který dobře ví, za kým s jakou prací jít, kde hoří termíny a kdo má náhodou prostor vypomoci jinde, nebo kde a za kolik se dá sehnat super fotka a spolehlivý dodavatel videa. Tu / toho, co nás dokáže vyslechnout, a přitom stíhá i chápat a zacílit na skutečné potřeby zákazníka.

Pokud se máte pocit, že jste na tuhle roli ta pravá osoba, budeme rádi, když se nám ozvete.

Co vás čeká

  • budete přebírat a kontrolovat zadání zakázek od obchodníků a následně spolupracovat s konzultantem CLV a zástupci zákazníka zadání
  • ve vaší kompetenci bude koordinace komunikace mezi obchodníky, zákazníkem a dále pak kreativou a interaktivou, případně dalšími účastníky projektu
  • budete odpovědná/ý za organizaci práce v rámci kreativního oddělení po dohodě s nadřízeným a budete mít přehled o vytíženosti jednotlivých členů týmu
  • čeká vás aktivní spolupráce při sestavování projektového plánu agentury
  • budete participovat na přípravě grafických vizuálů a na prezentacích řešení pro produkty a služby zadavatelům, která budou funkční, smysluplná a řešící jejich problém a skutečné potřeby jejich koncových zákazníků
  • vaší pracovní náplní bude organizace, plánování a projektové řízení klientských kampaní
  • budete koordinovat a kontrolovat splnění a průběh dodávky požadovaných výstupů v dohodnutých termínech a kvalitě● na vás bude zajištění kontaktu s externími dodavateli (fotobankami, studii, kreativními agenturami apod.) pro dodávku dílčích prací
  • budete mít pod palcem rozpočty, podklady pro objednávky a smlouvy, dohled nad fakturací - na vás bude zapojení do projektů a kontrola práce a termínů u subdodavatelů
  • čeká vás spolupráce na přípravě prezentací (ppt, makety, boardy…)
  • budete zajišťovat potřebné informace a materiál pro přípravu konceptů a prezentací
  • projektový reporting bude vaším denním chlebem

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít

  • na této pozici zúročíte své dosavadní zkušenosti v digitální agentuře a realizací webových projektů, včetně řízení vývojářů a designerů
  • měl/a byste se orientovat a mít cit pro design
  • výborné organizační, prezentační a komunikační schopnosti jsou podmínkou pro úspěšné zvládnutí této role, stejně jako samostatnost a spolehlivost
  • měl/a byste být týmovým hráčem, avšak u toho nezapomínat na svou skutečnou roli v týmu
  • bez dávky pozitivního myšlení, schopnosti dotahovat věci do konce a jisté dávky asertivity se neobejdete
  • podmínkou je také vaše výborná znalost ČJ a AJ

Co vám můžeme nabídnout

  • QUB.digital funguje jako nezávislá digitální agentura, využívající zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Společnost
Cleverlance Enterprise Solutions a.s.
Adresa
Voctářova 2500/20a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Project Manager, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel