V Cleverlance se zabýváme poskytováním komplexních IT služeb, které co nejpřesněji odpovídají požadavkům našich klientů. Najdete u nás testery, analytiky, vývojáře aplikací. Zákazníkům nabízíme možnost od nás získat nástroje, díky kterým mohou lépe a efektivněji fungovat, našim zaměstnancům zase způsob, jak využít svoje nadání a kreativitu.

Project Manager - agilní projekty

Hledáme cílevědomého kolegu / kolegyni na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA zaměřené/ho na WEBOVÉ APLIKACE – člověka s dobrým tahem na branku, se zájmem zkoumat nové možnosti a se schopností improvizovat, který se nedá odradit nárazovým neúspěchem a naopak následně půjde cíleně za svým. Dobrého vyjednavače. Budete členem týmu, který dodává na míry vyvinuté aplikace pro české i zahraniční mobilní operátory, velké české banky, obchodní a výrobní společnosti.

Náplň práce:

  • příprava projektu a předprodejní podpora (vytvoření rozpočtu, časového harmonogramu, atd.)
  • odpovědnost za úspěšnou realizaci projektu (dodržení rozpočtu, termínů, kvality, dosažení cílů projektu, spokojenost zákazníka)
  • ideové vedení navrhovaného řešení
  • řízení dodávky, včetně vývojových prací
  • dohled na kvalitu výstupu a jeho otestování
  • komunikace se zákazníkem
  • motivace členů projektového týmu
  • vedení týmu až do okamžiku spuštění

Potřebné a vítané zkušenosti :

  • zkušenosti s řízením středně velkých i menších projektů, znalost základních metodik projektového řízení (ideálně agilní metodiky)
  • zkušenost s řízením vývoje software „na zakázku“ alespoň 3 roky na straně dodavatele
  • zkušenosti s řízením vývoje aplikací a tvorby webových portálů, schopnost odhadnout pracnost realizace
  • předchozí zkušenost v roli Scrum Mastera výhodou
  • předchozí zkušenost v roli Product Owner velkou výhodou
  • zkušenosti v oblasti business a IT analýzy
  • schopnost pochopit skutečné potřeby zákazníků, vcítit se do jejich situace a na základě nich navrhovat řešení jejich potřeb
  • chuť a zájem sledovat poslední trendy v oblasti vývoje software
  • schopnost přispět k návrhům koncepce řešení a koordinace návrhu technického řešení
  • schopnost organizace více souběžných aktivit a projektů, stanovení si priorit
  • zkušenosti se zadávání úkolů vývojářům, kodérům a grafikům a s kontrolou jejich práce
  • výborné vyjednávací schopnosti, inovativní myšlení, profesionální vystupování
  • znalost češtiny a současně angličtiny na vysoké úrovni.
  • certifikát v oblasti projektového řízení (PSM, PSPO, LeSS Foundation, Prince2 Foundation) zvýší Vaši prestiž, vyšší stupně (LeSS Practitioner, Prince2 Practitioner) jsou velkou výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí dobře prosperující české firmy
  • možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi a špičkovými pracovníky
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • dáme vám příležitost najít svůj potenciál a možnosti jej dál využívat
  • prémiové ohodnocení podle schopností, pracovního úsilí a objemu zakázky
  • flexibilní pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí a neformální, přátelský kolektiv
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Společnost
Cleverlance Enterprise Solutions a.s.
Adresa
Voctářova 2500/20a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 110 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Project Manager, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel