V Cleverlance se zabýváme poskytováním komplexních IT služeb, které co nejpřesněji odpovídají požadavkům našich klientů. Najdete u nás testery, analytiky, vývojáře aplikací. Zákazníkům nabízíme možnost od nás získat nástroje, díky kterým mohou lépe a efektivněji fungovat, našim zaměstnancům zase způsob, jak využít svoje nadání a kreativitu.

Project Manager _IT

Získat roli project managera v Cleverlance je výzva – za 20 let působení naší společnosti na českém trhu jsme si vybudovali pověst spolehlivého a flexibilního partnera, schopného si poradit s dodávkou enterprise řešení. Kolegové v project managementu jsou pro nás klíčovými osobnostmi progresivního vztahu dodavatel versus zákazník.

Stojíte si za svými dosavadními zkušenostmi a Vámi zastřešenou dodávkou IT projektů? Pojďme se sejít a probrat možnosti jejich zúročení na našich zakázkách v oblasti vývoje SW v bankingu, telco, automotive a industry.

CO VÁS ČEKÁ?

  • budete odpovědnou osobou za úspěšné dodání a realizaci projektu
  • řízení projektových procesů (management změn, rozpočtu, zdrojů, termínů, kvality, dosažení cílů projektu, spokojenost zákazníka) a metodiky analytických prací, včetně řízení dodávky a vývojových prací
  • příprava detailního plánu projektu a spolupráce při zpracování nabídek
  • reporting nesrovnalostí, návrhy nových řešení a standardů směrem k managementu CLV, vybraným zástupcům zákazníků a členům dodavatelského týmu
  • kompletace a prezentace projektových výstupů
  • zastřešení dodávky případných třetích stran
  • motivace, vedení a koordinace činností členů projektového týmu
  • komunikace, vyjednávání, udržování a rozvoj vztahů se zákazníky

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

  • neobejdete se bez prokazatelných zkušeností v roli senior project managera na straně dodavatele v zakázkovém vývoji SW
  • máte zkušenosti s plánováním a agilním řízením projektového týmu
  • jsou vám známy projektové postupy a nástroje
  • máte zájem na vztahu se zákazníkem a snahu pochopit jeho skutečné potřeby
  • dokážete přispívat k návrhům technického řešení, aktivně přistupujete ke svému odbornému rozvoji
  • certifikát v projektovém managementu zvyšuje vaši prestiž
  • jste osobnost, které záleží na společném výsledku práce a snažíte se dotahovat věci do konce
  • jste přirozeně odpovědný/á a samostatný/á - seniorním lidem nediktujeme, JAK mají něco udělat, věříme jim
  • zakládáte si na profesionálním vystupování, umíte vyjednávat a velmi dobře prezentovat
  • dokážete spolupracovat napříč týmy – jste týmovým hráčem, asertivní a otevřený/á novým návrhům
  • vaše znalost češtiny a současně angličtiny je na vysoké úrovni

CO NABÍZÍME?

  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Společnost
Cleverlance Enterprise Solutions a.s.
Adresa
Voctářova 2500/20a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 70 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Project Manager, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel