Citrix Systems Czech Republic s.r.o.

Naše kancelář sídlí na Rustonce v Karlíně a je hlavním vývojovým centrem Citrix Workspace with Intelligence - produktu, který má za cíl zlepšovat interakci uživatelů s platformou Citrix Workspace a zvyšovat tím jejich efektivitu a produktivitu.

Praha v číslech

Počet lidí v Praze
Scrum týmů
Počet národností v týmu

Proč k nám?

Z éry startupu si neseme velmi seniorní tým, který byl při hiringu naší prioritou, takže si na své přijdou jak nadšení junioři, kteří se mají od koho učit, tak zkušení matadoři, kteří najdou společnou řeč se sebou rovnými. Stejně tak investujeme do zachování neformálního prostředí s kamarádskými vztahy, kde je pomoc od kolegů na prvním místě. Rádi se také potkáváme i mimo práci. Ať už nad barbecue na střeše kanceláře, ve Stromovce, nebo nad různými team-buildingovými aktivitami a online hrami jako je Starcraft 2, Unreal Tournament, Among us, Counter Strike či třeba Age of Empires 2.

Jak to u nás vypadá?

Rustonka

Rustonka

Na konci roku 2019 jsme se přestěhovali do nových, ale hlavně prostorných kanceláří v komplexu Rustonka na Invalidovně. Nemáme žádný obrovský open space, kancelář máme rozdělenou do více sekcí, kde jednotlivé týmy sedí tak, aby byly pohromadě a mohly efektivně spolupracovat.

Well being v kanceláři

Well being v kanceláři

Našim zaměstnancům je k dispozici velká centrální kuchyň, ve které se odehrávají i pražské All Hands, ale také spousta meeting roomů, nebo třeba game room s Xboxem a šipkami :).

Benefity

Dovolená

Nabízíme 25 dní dovolené + 2 dny na volunteering aktivity za rok

Sick days

5 sick days za rok, prvních 10 dní nemocenské navíc proplácíme do 100% a prvních 20 dní do 80%

Soukromá zdravotní péče

Svým zaměstnancům dáváme zdarma přístup k privátní zdravotní péči od Canadian Medical

Multisport karta

Plně hrazená zaměstnavatelem

Lítačka

Každému zaměstnanci proplácíme Lítačku na rok.

Rodičovská dovolená

Každý zaměstnanec má možnost si při narození potomka (stejně tak v případě adopce) vzít 18 týdnů plně placené dovolené navíc

Příspěvek na penzijní připojištění

Každý zaměstnanec má nárok na příspěvek na penzijní připojištění

Vzdělávání

Zaměstnancům poskytujeme školení potřebná k profesnímu růstu a mají také neomezený přístup k online školením v rámci Citrixu

Flexibilní pracovní doba

Je na každém jak si rozvrhne svůj pracovní den pod podmínkou účasti na týmových meetinzích

Video

Koho hledáme?

Added today
  Citrix Systems Czech Republic s.r.o.
  Praha – Libeň
Added today

Added yesterday
Work mostly from home
  Citrix Systems Czech Republic s.r.o.
  Praha – Libeň
Added yesterday

18. January
  Citrix Systems Czech Republic s.r.o.
  Praha – Libeň
18. January

Průběh výběrového řízení

1

Video call s Recruiterem

Na začátku se potkáš s Ondrou a dozvíš se více informací o naší společnosti a pozici na kterou se hlásíš. Ondra se také bude chtít dozvědět více o tom co děláš, o tvých očekáváních a jaké zkušenosti jsi během své kariéry nasbíral/a

2

Technický pohovor

Úkolem tohoto setkání je zjistit hloubku tvých technických znalostí. V tomto kole můžeš očekávat, že potkáš lidi, kteří mají velké zkušenosti s prací na pozici o kterou se ucházíš a dají ti zároveň detailní představu o náplni práce.

3

Případová studie / domácí úkol

SW vývojáři od nás následně dostanou programovací zadání, abychom viděli jakým stylem přistupují k psaní kódu a potvrdili si dojmy, které jsme získali během technického pohovoru. Tento úkol by neměl žádnému uchazeči zabrat více než 4 hodiny. Jsme otevření i tomu vidět uchazečův vlastní kód namísto programovacího zadání (např. repository na GitHub). Produkt manažery, produkt designery či scrum mastery čeká případová studie namísto programovacího zadání.

4

Meeting s týmem

Jako poslední část výběrového řízení už jen chybí poznat tým, se kterým budeš pracovat! Chceme, abys měl/a možnost se všemi si promluvit a zjistit zda budeš moci s novými kolegy vycházet i po osobnostní stránce.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.