Do naší divize Energy and Utilities hledáme nového kolegu/kolegyni, jenž by se podílel/la na implementací SAP systému v roli Architekta. Děláme převážné s klienty v energetice a implementujeme komplexní systémy.

Co vás čeká

  • Účast na projektech implementace SAP v roli architekta
  • Poradenství, návrh a implementace architektury rozsáhlých informačních systémů
  • Zastupování společnosti CGI na klíčových jednáních se zákazníky
  • Spolupráce s account manažery na nových obchodních příležitostech
  • Analýza potřeb, cílů a procesů zákazníka a návrh jejich pokrytí IT systémy
  • Spolupráce na tvorbě nabídek
  • Návrhy a dohled nad všemi aspekty řešení informačních systémů
  • Komunikace s konzultanty spolupracujícími na projektu a jejich metodické vedení
  • Sdílení znalostí se spolupracovníky
  • Kontinuální vzdělávání se
  • V oblasti SAP odpovědnost za znalost stávajících a nových technologií, jejich trendů a dopadů na jednotlivé zákazníky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Několikaleté zkušenosti v oblasti poradenství, návrhu a implementace architektury informačních systémů u různých zákazníků se zaměřením na energetiku
  • Znalost portfolia produktů SAP a metod integrace SAP s dalšími systémy, metod návrhu a implementace uživatelského rozhraní, workflow, datových skladů, reportingu a báze
  • Věcná znalost SAP ERP modulů
  • Použití non-SAP produktů a technologií v oblasti portálů, datových skladů, ETL, mobility, integrace, ESB
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti Datawarehousing a Business intelligence vítány
  • Schopnost kombinovat různé počítačové platformy při návrhu architektury (hardware i software)
  • Analytické a strukturované myšlení, technické zaměření
  • Znalost práce v nástrojích Enterprise architekt, metodik ArchiMate, TOGAF případně dalších
  • Znalost metodik odhadu pracností, HW sizingu
  • Přístup orientovaný na zákazníka
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat v různorodých týmech

Benefity:

  • Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
  • Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
  • Firemní automobil
  • Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programec
  • 25 dní dovolené
  • 3 sickdays
  • Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30ti dní)
  • 105 CZK stravenky
  • Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
  • Firemní snídaně 1x za měsíc
  • Bonus za doporučení
  • A mnoho dalších!

Společnost
CGI CS&EE
Adresa
Londýnské náměstí 881/6, Brno – Štýřice
Laurinova 2800/4, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Slovenština (Pokročilá) nebo Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CGI CS&EE, Martin Blaho
+420 733 167 634