CGI Group Inc. byla založena v roce 1976 v Kanadě a je pátým největším nezávislým poskytovatelem IT služeb na světě. Přibližně 77 000 profesionálů pracuje na tisícovkách projektů pro globální i lokální klienty - od systémových integrací, business consultingu, vývoje aplikací, managementu infrastruktury a implementaci více než 150 patentovaných řešení. S ročním obratem více než 10 miliard C$ a konstantním růstem akcií (GIB.A na TSX a GIB na NYSE), které nabízí všem svým zaměstnancům, tím správným místem pro Vaši kariéru - ať už jste na jejím startu, nebo se chcete stát expertem ve své oblasti. Více na: www.cz.cgi.com

Technický Architekt pro naše projekty v pojištovnictví

Zodpovědnost TDA se u nás dělí na 3 hlavní pilíře.

  • Prvním pilířem je zodpovědnost udržovat přehled a znalost technologií a trendů v insurance segmentu napříč trhem.
  • Dále (druhý pilíř) se TDA podílí na prezentaci řešení u zákazníka a je hlavním architektem a návrhů nabízených/dodávaných řešení.
  • Za třetí pilíř se považuje působení TDA na projektu u zákazníka jako koordinátora dodávky po technické stránce, jako hlavní solution architekt.

Jde o pozici kombinující široký přehled o architektuře obecně, specifik pojišťovnictví a znalost konkrétních technologií, na nichž jsou postaveny dodávky CGI. Zároveň vyžaduje pozice výborné komunikační dovednosti a schopnost kreativně řešit náročné architektonické problémy.

Zodpovědnosti a náplň práce

  • Udržovat přehled o technologiích a trendech v rámci pojišťovnictví
  • Koordinace dodávek CGI
  • Návrh architektury systémů dodávaných CGI
  • Úzká spolupráce s projektovými týmy a architekturou zákazníka a dodavateli systémů třetích stran
  • Koordinace s projektovým manažerem CGI na výstupech, termínech a komunikaci
  • Součinnost při návrhu architektury zákazníka jako celku
  • Tvorba a údržba dokumentace a modelu řešení
  • Validace funkčních a technických návrhů dodávek CGI i dalších dodavatelů
  • Tvorba nebo validace odhadů pracnosti nových dodávek nebo změnových požadavků
  • Účast na koordinačních schůzích na úrovni projektu či programu
  • Aktivní vyhledávání business příležitostí u zákazníka
  • Zajištění vypracování svěřených nabídek

Požadované dovednosti

Analytické

  • Schopnost strukturovaně zachytit myšlenky a zanést je do dokumentace
  • Znalost UML a nástroje Enterprise Architect
  • Znalost standardních metodik výhodou (ITIL, TOGAF, apod.)
  • Schopnost odhadovat pracnost a rizika dodávky při nedokonalém zadání

Technické

  • Zkušenosti se solution architekturou
  • Vynikající znalost standardních vývojových technologií, integračních patternů a pojmů, architektonických přístupů, komunikačních protokolů apod.
  • Přehled o moderních technologiích a trendech

Komunikační

  • Zkušenosti s prezentací nabídek, řešení, technologií či architektury na úrovni vedení společnosti
  • Srozumitelnost a preciznost při komunikaci se zákazníkem
  • Konstruktivní komunikace se zákazníkem, schopnost řešit konfliktní situace
  • Schopnost motivovat tým

Co na Tebe čeká v CGI

  • Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
  • Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
  • Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programec
  • 25 dní dovolené
  • 3 sickdays
  • Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30ti dní)
  • 105 CZK stravenky
  • Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
  • Firemní snídaně 1x za měsíc
  • Bonus za doporučení
  • A mnoho dalších!

O firmě

CGI CS&EE

Díky vysoké kvalitě IT služeb jsme si v České republice získali pověst spolehlivých profesionálů. Spolupráce s více než 74.000 odborníky, kteří pracují pro CGI na stovkách míst po celém světe, nám umožňuje spojit znalosti místních podmínek s globálními zkušenostmi a zdroji a nabídnout špičkové a komplexní poradenství, systémovou integraci a outsourcing, včetně specifických řešení pro různá odvětví.

Společnost
CGI CS&EE
Adresa
Laurinova 2800/4, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, IT konzultant, Architekt HW systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CGI CS&EE, Simona Stasová
+420 725 807 213
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.