Founded in 1976, CGI Group Inc. is the fifth largest independent information technology and business process services company in the world. Approximately 77,000 professionals serve thousands of global clients from offices and delivery centers across the Americas, Europe and Asia Pacific, leveraging a comprehensive portfolio of services, including high-end business and IT consulting, systems integration, application development and maintenance and infrastructure management, as well as 150 IP-based services and solutions. With annual revenue in excess of C$10 billion and an order backlog exceeding C$20 billion, CGI shares are listed on the TSX (GIB.A) and the NYSE (GIB), which we offer to every single member. If you are at the start of your career or you are experienced professional, CGI is the right place for you. More on: www.cz.cgi.com

DevOpsák pro naše vlastní platební řešení

Pojď s námi pracovat na vývoji našeho produktu v oblasti bankovnictví a zpracování plateb. Naučíme Tě pracovat s novými technologiemi a to hlavně s Docker, Kubernetes, Kafka, Azure, AWS….

Pracujeme v partě víc než 30 lidí hlavně v Praze, Ostravě, také v Brně i v zahraničí. Tebe nejvíce čeká spolupráce s Rolandem, Honzou.

Roland (https://www.linkedin.com/in/rolanddivin/) je náš Technický Architekt – profesionál se širokým rozhledem, zná Kubernetes a DevOps nástroje a mnoho jiného.

Honza (https://www.linkedin.com/in/jan-%C5%A1vec-56a84788/) je zkušený development team lead s dlouholetou znalostí naší aplikace.

Co Tě u nás čeká?

Naši vývojáři píšou kód v Jave i Oracle, verzují v Bitbucketu, kde také probíhá vytváření merge requestů a code review. Buildují na Bamboo, spouštějí tam unit a integrační testy.

Kvalitu kódu průběžně kontrolujeme také v SonarQube a CAST. Vytvořené a upravené komponenty nasazujeme na Kubernetes.

Pracujeme tedy s moderními technologiemi jako je Azure a AWS VPC, Kubernetes, Prometheus, Docker, Kafka, Bookkeeper, TomEE, ElasticSearch, Grafana, Nginx, cert-manager, external-dns, Azure Key Vault. Hodí se také Oracle Enterprise Manager.

Tvoje role by spočívala v přípravě a údržbě Kubernetes clusterů, správy Kubernetes prostředí na cloudu i vlastní, psaní Shell nebo Python skriptů, které by umožňovaly prostředí efektivně využívat.

Aktivit pro profesionální růst je zde hodně a určitě ti najdeme oblast zájmu.

Co potřebujeme od Tebe:

 • Vzdělání v oboru informačních technologií
 • Zkušenosti s Linuxem
 • Angličtinu plynně
 • Motivaci učit se – a my Ti s tím pomůžeme

Co na Tebe čeká v CGI:

 • Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
 • Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
 • Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
 • 25 dní dovolené
 • 3 sickdays
 • Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30 dní)
 • 105 CZK stravenky
 • Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
 • Bonus za doporučení
 • A mnoho dalších!

Informace o pozici

Společnost
CGI CS&EE
Adresa
Laurinova 2800/4, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


CGI CS&EE, Martin Blaho
+420 733 167 634