CGI Group Inc. byla založena v roce 1976 v Kanadě a je pátým největším nezávislým poskytovatelem IT služeb na světě. Přibližně 77 000 profesionálů pracuje na tisícovkách projektů pro globální i lokální klienty - od systémových integrací, business consultingu, vývoje aplikací, managementu infrastruktury a implementaci více než 150 patentovaných řešení. S ročním obratem více než 10 miliard C$ a konstantním růstem akcií (GIB.A na TSX a GIB na NYSE), které nabízí všem svým zaměstnancům, tím správným místem pro Vaši kariéru - ať už jste na jejím startu, nebo se chcete stát expertem ve své oblasti. Více na: www.cz.cgi.com

Angular Developer - platforma pro detekci podvodů

Pojď s námi pracovat na vývoji našeho produktu, který je založený na mikroservisechCGI HotScan 360: https://www.cgi.com/ceska-republika/cs/hotscan-360.

Neutopíme Tě tady ve starých technologiích, budeš pracovat s novými a to hlavně s Docker, Kubernetes, Kafka, Java 8+, Spring Boot, Esper, ELK Stack, Cassandra,….Front-end máme napsanej v Angular 7.

Vyvíjíme na zelené louce, děláme agile (a dobře! J). Máme tu fajn mladé týmy pracující ve Scrumu. Pracujeme v partě 30 lidí v Praze a v Ostravě. Tebe nejvíce čeká spolupráce s Otou, Alešem a Romanem.

 • Aleš (https://www.linkedin.com/in/ale%C5%A1-babick%C3%BD-59b61270/)je manažér tímu,
 • Ota (https://www.linkedin.com/in/otakarmaly/) je projekťák, v týmu má všechno pod palcem,
 • Roman (https://www.linkedin.com/in/roman-stembera-763b531/) je náš Technický Architekt – profík na Event Driven Mikroservisy, Kafku, Javu, Kubernetes.

Co na Tebe na pozici čeká?

Naši vývojáři píšou kód v IntelliJIdee, verzují jej v GitLabu, kde také probíhá vytváření merge requestů a code review. Zadání získávají na plánovacíchschůzkách, které jsou každé dva týdny a mezitím také spolupracují na estimačníchschůzkách na návrhu řešení.

Výsledky jejich snažení prezentují na Demo schůzce, která probíhá minimálně každé dva týdny.
Vytvořené a upravené komponenty nasazují do Kubernetes clusteru pomocí GitLab pipelines, které také průběžně kontrolují kvalitu spouštěním unit testů a integračních testů. Práce s nejmodernějšími technologiemi jako je Spring Boot, Apache Kafka, ElasticSearch, Redis, EsperTechEsper, Prometheus, Grafana, Zipkin jim umožňuje efektivně implementovat zadání z plánovacích schůzek.

Frontend je složený z jednotlivých microfrontendů mikroservis, k autentizaci/autoriaci uživatelů používáme OICD tokeny které nám spravuje KeyCloak server. Celé to deployujeme do Kubernetes clusteru umístěného v Azure.

Tvojí rolí bude pracovat na vývoji front-endu aplikace, destilaci UI požadavků z našich User Stories a jejich implementací. Budeš se podílet na vylepšování GUI frameworku, jeho případného redesignu a refaktoringu. Součástí tvé práce bude také přenesení tvého know-how do týmu tak, aby ti vývojáři dokázali být dobrými parťáky v oblasti UX.

Co od Tebe požadujeme?

 • Pokročilé zkušenosti s vývojem v Angularu
 • Angličtinu na pokročilé úrovni a taky češtinu nebo slovenštinu

Co na Tebe čeká v CGI?

 • Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
 • Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
 • Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
 • 25 dní dovolené
 • 3 sickdays
 • Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30 dní)
 • 105 CZK stravenky
 • Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
 • Bonus za doporučení
 • A mnoho dalších!

Informace o pozici

Společnost
CGI CS&EE
Adresa
Laurinova 2800/4, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CGI CS&EE, Simona Stasová
+420 725 807 213