Founded in 1976, CGI Group Inc. is the fifth largest independent information technology and business process services company in the world. Approximately 77,000 professionals serve thousands of global clients from offices and delivery centers across the Americas, Europe and Asia Pacific, leveraging a comprehensive portfolio of services, including high-end business and IT consulting, systems integration, application development and maintenance and infrastructure management, as well as 150 IP-based services and solutions. With annual revenue in excess of C$10 billion and an order backlog exceeding C$20 billion, CGI shares are listed on the TSX (GIB.A) and the NYSE (GIB), which we offer to every single member. If you are at the start of your career or you are experienced professional, CGI is the right place for you. More on: www.cz.cgi.com

Junior System Engineer (DevOps)

Pojď s námi pracovat na vývoji našeho produktu, který je založený na mikroservisech. Neutopíme Tě tady ve starých technologiích, ale naučíme Tě pracovat s novými a to hlavně s Docker, Kubernetes, Kafka, Java,….

Vyvíjíme na zelené louce, děláme agile (a dobře!:)). Pracujeme v partě 30 lidí v Praze a v Ostravě. Tebe nejvíce čeká spolupráce s Otou, Lukášem a Romanem.

Ota (www.linkedin.com/in/otakarmaly) je projekťák, v týmu má všechno pod palcem. Lukáš (www.linkedin.com/in/lukasdurr) je náš DevOpsák, který Tě toho hodně naučí. Roman (www.linkedin.com/in/roman-stembera-763b531) je náš Technický Architekt – profík na Event Driven Mikroservisy, Kafku, Javu, Kubernetes.
Od každého z nich se toho hodně naučíš a taky se nemusíš bát zeptat se v týmu někoho jiného. Máme tu fajn mladý tým pracující ve Scrumu.

Co Tě u nás čeká?

Naši vývojáři píšou kód v IntelliJIdee, verzují jej v GitLabu, kde také probíhá vytváření merge requestů a code review.
Zadání získávají na plánovacích schůzkách, které jsou každé dva týdny a mezitím také spolupracují na návrhu řešení.
Výsledky jejich snažení mohou prezentovat na Demo schůzce, která probíhá minimálně každé dva týdny.
Vytvořené a upravené komponenty nasazují do Kubernetes clusteru pomocí GitLabpipelines, které také průběžně kontrolují kvalitu spouštěním unit testů a integračních testů.
Práce s nejmodernějšími technologiemi jako je Spring Boot, ApacheKafka, ElasticSearch, Redis, EsperTech Esper, Prometheus, Grafana, Zipkin jim umožňuje efektivně implementovat zadání z plánovacích schůzek.

Tvoje role by spočívala v přípravě a údržbě Kubernetes clusterů, správy Azure prostředí formou psaní skriptů, které by umožňovaly prostředí efektivně využívat – vypínat když ho nikdo nepotřebuje, připravit postup pro jejich opětovné zapnutí.
S tím souvisí psaní deployment manifestů a držení ochranné ruky nad jejich formou.
Také by ses staral o správu našich DevOps nástrojů (JIRA, Confluence, GitLab), správa síťového přístupu, zkrátka aktivit je zde pro tvůj profesionální růst hodně a když tě některá přestane naplňovat, určitě ti najdeme další oblast zájmu.

Co potřebujeme od Tebe:

 • Vzdělání v oboru informačních technologií
 • Zkušenosti s Linuxem
 • Angličtinu alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
 • Motivaci učit se – a my Ti s tím pomůžeme

Co na Tebe čeká v CGI:

 • Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
 • Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
 • Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
 • 25 dní dovolené
 • 3 sickdays
 • Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30 dní)
 • 105 CZK stravenky
 • Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
 • Bonus za doporučení
 • A mnoho dalších!

Informace o pozici

Společnost
CGI CS&EE
Adresa
Laurinova 2800/4, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


CGI CS&EE, Simona Stasová
+420 725 807 213