At CGI, we call our employees members because all who join CGI are building their own company - one that has grown to 70,000 professionals located in more than 40 countries. Founded in 1976, CGI is a leading IT and business process services company committed to help clients succeed. We have the expertise, stability and dedicated professionals, all needed to achieve results for our clients and for our members. Learn more at www.cgi.com.

Koordinátor zákaznických požadavků

Proč toto bude pro Vás zajímavý job?

Budete součástí komunikační části celé infrastruktury veřejné správy. Budete u centra dění, které zajišťuje vzájemné, řízené a bezpečné propojování subjektů veřejné a státní správy, dále zajišťuje komunikaci subjektů veřejné a státní správy s jinými subjekty ve vnějších sítích, jakými jsou Internet nebo komunikační infrastruktura EU. Zároveň budete přijímat a propojovat požadavky pro jednotlivé operátory telekomunikačních infrastruktur mezi sebou. Samozřejmě Vás vše naučíme a proškolíme, takže se nebojte požadavků a pošlete nám své CV.

Pracovní náplň

• Analýza potřeb zákazníka
• Návrh řešení potřeb zákazníka formou technické specifikace parametrů pro založení služby (IP adresace, porty, balancing, prostupy, vazby na ostatní služby)
• Komunikace se zákazníkem a interním řešitelským týmem v češtině
• Koordinace řešení incidentů spojených s provozem služeb zákazníka, organizace testování funkčnosti služeb
• Poskytování konzultací ke způsobu využití služeb

Požadovaná kvalifikace a certifikace:

• VŠ nebo SŠ absolvent (ideálně se zaměřením na výpočetní techniku a elektroniku)
• Znalost TCP/IP, MPLS, základních síťových protokolů (DHCP, NTP, DNS)
• Znalost autentikačních mechanismů (Tacacs, Radius, LDAP, AD) a certifikátů a PKI
• Schopnost komunikovat a rozhodovat se samostatně
• Čistý trestní rejstřík

Kromě u zajímavých projektů u nás nabízíme:

• Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
• Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
• Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
• 25 dní dovolené
• 3 sickdays
• Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30ti dní)
• 105 CZK stravenky
• Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
• Firemní snídaně 1x za měsíc
• Bonus za doporučení
• A mnoho dalších!

Společnost
CGI CS&EE
Adresa
Laurinova 2800/4, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

CGI CS&EE, Martin Blaho
+420 733 167 634
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.