At CGI, we call our employees members because all who join CGI are building their own company - one that has grown to 70,000 professionals located in more than 40 countries. Founded in 1976, CGI is a leading IT and business process services company committed to help clients succeed. We have the expertise, stability and dedicated professionals, all needed to achieve results for our clients and for our members. Learn more at www.cgi.com.

IT Business Consultant

Popis pozice:

do našeho týmu hledáme business konzultanta, který by nám pomohl s rozvojem u klientů. Byli byste např. u projektů inteligentních dopravních systémů (ITS), Internet of Things nebo Big Data apod.

Jako konzultant budete součástí celého obchodního případu od analýzy potřeb zákazníka přes návrh řešení až po implementaci a následnou péči o zákazníka.

Pracovní náplň:

  • Analýza potřeb zákazníka
  • Konzultace u zákazníků a definování jejich požadavků
  • Návrh nejvhodnějších CGI řešení
  • Příprava obchodní nabídky a prezentace CGI zákazníkům
  • Návrh, vývoj a implementace CGI řešení
  • Podpora a následná péče o klienty po dokončení projektu
  • Budování profesionálních a dlouhodobých vztahů s klienty i kolegy, založených na důvěře a transparentnosti
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí u nových i stávajících zákazníků

Co požadujeme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Výborné analytické myšlení
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost naslouchat a přesvědčit klienta o návrhu řešení
  • Zkušenosti s modelovacími nástroji (UML)
  • Schopnost rozhodovat
  • Vlastní iniciativu
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Co vítáme:

  • Zkušenosti s IT projekty v oblasti transportu výhodou

Co nabízine:

  • Projekty v různých obchodních oblastech (finance, telco, průmysl apod.) s celosvětovým dosahem
  • Možnost být součástí celého projektového cyklu (od analýzy přes návrh až k vývoji, testování, podpoře a optimalizaci)
  • Stabilní zázemí – jsme jedna z největších IT/konzultačních společností na světě
  • Konkurenceschopný plat
  • Podíl na zisku společnosti (Profit Participation Plan) a akciích (Share Purchase Plan)
  • Profesní rozvoj a růst formou školení s certifikací a sdílení znalostí a zkušeností
  • Možnost pracovního nasazení v zahraničí a změny pracovních rolí
  • Množství různých firemních benefitů a sportovních akcí

Společnost
CGI CS&EE
Adresa
Laurinova 2800/4, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CGI CS&EE, Martin Blaho
+420 733 167 634