CGI Group Inc. byla založena v roce 1976 v Kanadě a je pátým největším nezávislým poskytovatelem IT služeb na světě. Přibližně 77 000 profesionálů pracuje na tisícovkách projektů pro globální i lokální klienty - od systémových integrací, business consultingu, vývoje aplikací, managementu infrastruktury a implementaci více než 150 patentovaných řešení. S ročním obratem více než 10 miliard C$ a konstantním růstem akcií (GIB.A na TSX a GIB na NYSE), které nabízí všem svým zaměstnancům, tím správným místem pro Vaši kariéru - ať už jste na jejím startu, nebo se chcete stát expertem ve své oblasti. Více na: www.cz.cgi.com

SAP IS-U konzultant junior/medior/senior

Na jakých projektech pracujeme?

Pro naše zákazníky - přední energetické společnosti na českém trhu -dodáváme IT řešení v nejrůznějších oblastech - billing systémy, CRM, BI, central energy market řešení, mobile workforce management, smart technologies a mnohé další.

Co budete dělat?

Jako SAP konzultant budete zaměřený na komunikační procesy energetického trhu a budete součástí delivery týmu, který se zaměřuje na implementaci řešení pro naše klienty. Tento tým zajišťuje dodání komplexních systémů založených na SAP for Utilities, který podporuje procesy dodavatelů a distributorů energií v oblastech komunikace na energetických trzích, účtování a zprocesování dat měřičů.

Budete se účastnit celého "života" projektu:
• Konzultace a sběr dat a požadavků od klientů
• Návrh řešení
• Technicá specifikace
• Přizpůsobení SAP Solution dle poždavků
• Vývoj požadovaných funkcí
• Implementace nových funkcí
• Testování
• Post implementační podpora

Co od Vás očekáváme?

• Univerzitní vzdělání - technický směr je preferovaný
• Výborné analytické schopnosti a technický background - znalost/zkušenost z oblasti Energy and Utilities je výhodou
• Flexibilitu - naše práce obnáší i spolupráci na prezentacích a nabídkách, design řešení a delivery(včetně testování, kódování, vytváření technické dokumentace apod.)
• Za výhodu považujeme zkušenosti v SAP ISU/IDE
• Plynná čeština/slovenština
• Alespoň B1 úroveň angličtiny

Co nabízíme?

• Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
• Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
• Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
• 25 dní dovolené
• 3 sickday
• Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30ti dní)
• 105 CZK stravenky
• Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
• Firemní snídaně 1x za měsíc
• Bonus za doporučení
• A mnoho dalších!

Společnost
CGI CS&EE
Adresa
Londýnské náměstí 881/6, Brno – Štýřice
Technologická 373/4, Ostrava – Pustkovec
Laurinova 2800/4, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel