Český telekomunikační úřad vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborného rady v odboru kontroly, v oddělení kontroly pro severomoravskou oblast (SM 638)

Technik - Ostrava

Náplň práce:

  • koordinace a usměrňování výkonu dozoru nebo kontroly elektronických komunikací v celostátním měřítku rozhodovací činnost, včetně provádění úkonů ve správním řízení
  • spolupráce a koordinace s ostatními orgány veřejné správy
  • odborné poradenství v elektronických komunikacích
  • využívání Automatizovaného systému monitorování kmitočtového spektra za účelem monitorování dodržování závazků vyplývajících držitelům přídělů rádiových kmitočtů
  • při výkonu funkce je pověřen samostatnou činností na el. sdělovacím zařízení se silovými prvky nn
  • při výkonu funkce pracuje ve výškách nad 10 metrů v souladu s NV 362/2005 Sb
  • při výkonu funkce řídí motorové vozidlo

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu; ukončené minimálně středoškolské vzdělání technického směru se zaměřením na elektrotechniku
  • znalost práce na PC
  • zodpovědnost, preciznost, analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce
  • orientace v oblasti elektronických komunikací, poštovních služeb a správního řízení
  • samostatné řešení zadaných úkolů
  • schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

  • výkon služby v Ostravě
  • platové zařazení do 12. platové třídy
  • služební poměr na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • plný úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání a odborných školení
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek FKSP, služební telefon)
  • nástup ihned

 Přihláška a více informací:

Společnost
Český telekomunikační úřad
Adresa
Havlíčkovo nábřeží 2728/38, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Státní a veřejná správa, Telekomunikace, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Český telekomunikační úřad, Ing. Jiří Sikora
595 138 570